Povezane vesti

Bila sam trudna sa Vladimirom: Sandra Afrika otkrila detalje ljubavi sa fudbalerom - Iz veze smo otišli u bez veze

Bila sam trudna sa Vladimirom: Sandra Afrika otkrila detalje ljubavi sa fudbalerom - Iz veze smo otišli u bez veze

Večernje novosti 07.06.2024
SANDRA AFRIKA bila je u turbulentnoj vezi sa fudbalerom Vladimirom Volkovim. Foto Novosti Sandra je otvorila dušu o vezi sa fudbalerom Vladimirom Volkovim i tom prilikom je priznala da je bila trudna sa sportistom. Pevačica je privatan život oduvek… »
Sandra Afrika iznela nepoznate detalje iz veze sa Volkovim: Bila sam trudna!

Sandra Afrika iznela nepoznate detalje iz veze sa Volkovim: Bila sam trudna!

Svet plus 07.06.2024
Nakon godina ćutanja, poznata pevačica Sandra Afrika napokon je odlučila podeliti svoju emotivnu priču s javnošću. U iskrenom intervjuu za podkast, otkrila je detalje o svojoj vezi sa fudbalerom Vladimirom Volkovim, priznavši da su prošli kroz… »
Ostavila fudbalera jer je varao, a sad jedva priznala: Bila sam trudna sa Vladimirom Volkovim

Ostavila fudbalera jer je varao, a sad jedva priznala: Bila sam trudna sa Vladimirom Volkovim

Story 07.06.2024
Vladimir Volkov ljubav sa pevačicom nije krio. Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika, nakon veze sa Aleksandrom Moskovljevićem Mikišom, estradnim menadžerom, koja je trajala čitavu deceniju, uplovila je u ljubav sa fudbalerom Vladimirom… »
"Bila sam trudna sa Vladimirom!" Sandra Afrika otkrila detalje ljubavi sa fudbalerom - "Iz veze smo otišli u bez veze"

"Bila sam trudna sa Vladimirom!" Sandra Afrika otkrila detalje ljubavi sa fudbalerom - "Iz veze smo otišli u bez veze"

Mondo 07.06.2024
Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika bila je u turbulentnoj vezi sa fudbalerom Vladimirom Volkovim. Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika bila je u turbulentnoj vezi sa fudbalerom Vladimirom Volkovim. Sandra Afrika (36) je otvorila… »
Potresna ispovest Sandre Afrike o detaljima burne veze sa Volkovim: "Bila sam trudna, veoma teško..."

Potresna ispovest Sandre Afrike o detaljima burne veze sa Volkovim: "Bila sam trudna, veoma teško..."

Telegraf 07.06.2024
Posle mnogo godina, napokon je priznala. Pevačica Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika otkrila je detalje veze sa fudbalerom, te priznala da je bila trudna sa fudbalerom Vladimirom Volkovim. Ona je sada otvorila dušu o vezi sa fudbalerom… »

Vesti dana »

Eksplozija u fabrici "Sloboda", ima povređenih

Eksplozija u fabrici "Sloboda", ima povređenih

RTS pre 28 minutajoš 23 povezane
Pokuševski: Bićemo i bolji

Pokuševski: Bićemo i bolji

Sportski žurnal pre 4 minutajoš 10 povezanih
Košava do kraja nedelje, ujutru mraz, tokom dana sunčano

Košava do kraja nedelje, ujutru mraz, tokom dana sunčano

Politika pre 28 minutajoš 8 povezanih
Nikola Jokić postigao četiri poena u pobedi Denvera

Nikola Jokić postigao četiri poena u pobedi Denvera

Politika pre 34 minutajoš 10 povezanih