Povezane vesti

Ipak je usledio raskid: Poznato je da je Ilda volela starijeg muškarca ali je ljubav pukla iz drugog razloga

Ipak je usledio raskid: Poznato je da je Ilda volela starijeg muškarca ali je ljubav pukla iz drugog razloga

Svet & Skandal 07.06.2024
Bivši Ilde Šaulić bio je 30 godina stariji od nje Pevačica Ilda Šaulić godinama je u skladnom braku sa suprugom Bojanom Vučkovićem, sa kojim je dobila ćerku, a malo ko zna da je bivši Ilde Šaulić 30 godina stariji od nje. Kako je popularna… »
"To mi nikada nije smetalo": Ilda Šaulić volela 30 godina starijeg muškarca, proveli su zajedno 15, a onda usledio raskid

"To mi nikada nije smetalo": Ilda Šaulić volela 30 godina starijeg muškarca, proveli su zajedno 15, a onda usledio raskid

Blic 07.06.2024
Pevačica Ilda Šaulić godinama je u skladnom braku sa suprugom Bojanom Vučkovićem, sa kojim je dobila ćerku, a malo ko zna da je pre njega volela muškarca koji je bio 30 godina stariji od nje. Kako je popularna pevačica ispričala jednom prilikom… »
Ilda Šaulić o ljubavi sa 30 godina starijim muškarcem: "Bila sam mlada, imala sam 20", sa tom vezom se Šaban nikada nije…

Ilda Šaulić o ljubavi sa 30 godina starijim muškarcem: "Bila sam mlada, imala sam 20", sa tom vezom se Šaban nikada nije…

Kurir 07.06.2024
Ilda Šaulić već dugo je u braku sa Bojanom Vučkovićem sa kojim ima i ćerku, a malo ko pamti da je pre Bojana imala vezu sa muškarcem koji je navodno 30 godina bio stariji od nje. Kako im razlika u godinama nije smetala, njih dvoje su deset godina… »

Vesti dana »