Povezane vesti

Imao je kancer pluća, na sahranu mu nisam otišao: Rade Lacković zbog karijere doneo najtežu životnu odluku, ovo su detalji…

Imao je kancer pluća, na sahranu mu nisam otišao: Rade Lacković zbog karijere doneo najtežu životnu odluku, ovo su detalji…

Večernje novosti pre 21 dana
RADETU LACKOVIĆU mnogi su predviđali blistavu karijeru, a kada je zakoračio ja estradno nebo, dogodila mu se situacija koja mu je promenila život. Foto: printskrin Jutjub/rade lackovic Naime, 1989. godine kada je počeo karijeru, tek što je otišao u… »
Rade Lacković: Priča o gubitku i snazi - Kako je smrt oca promenila moj život!

Rade Lacković: Priča o gubitku i snazi - Kako je smrt oca promenila moj život!

Svet plus pre 20 dana
Pevaču Radetu Lackoviću mnogi su predviđali blistavu karijeru, ali tragedija koja ga je zadesila na početku njegove estradne karijere promenila je sve. Otkrijte kako je smrt oca promenila život pevača Radeta Lackovića. Pročitajte priču o gubitku… »
"Imao je rak, na sahranu mu nisam otišao..." Rade o porodičnoj tragediji, tada je doneo tešku odluku

"Imao je rak, na sahranu mu nisam otišao..." Rade o porodičnoj tragediji, tada je doneo tešku odluku

Mondo pre 20 dana
Rade Lacković otkrio je zbog čega se povukao iz medijskog sveta. Rade Lacković otkrio je zbog čega se povukao iz medijskog sveta. Pevaču Radetu Lackoviću mnogi su predviđali blistavu karijeru, a kada je zakoračio ja estradno nebo, dogodila mu se… »
"Imao je kancer pluća, na sahranu mu nisam otišao..." Pevač zbog karijere doneo najtežu životnu odluku, ovo su detalji…

"Imao je kancer pluća, na sahranu mu nisam otišao..." Pevač zbog karijere doneo najtežu životnu odluku, ovo su detalji…

Kurir pre 20 dana
Radetu Lackoviću mnogi su predviđali blistavu karijeru, a kada je zakoračio ja estradno nebo, dogodila mu se situacija koja mu je promenila život. Naime, 1989. godine kada je počeo karijeru, tek što je otišao u Nemačku saznao je da mu je otac… »
"Znali smo da ima kancer pluća, ni na sahranu mu nisam došao": Pevač zbog karijere doneo tešku odluku, sada se u suzama…

"Znali smo da ima kancer pluća, ni na sahranu mu nisam došao": Pevač zbog karijere doneo tešku odluku, sada se u suzama…

Blic pre 20 dana
Narodnom pevaču Radetu Lackoviću mnogi su predviđali blistavu karijeru, a kada je zakoračio ja estradno nebo, dogodila mu se situacija koja mu je promenila život. Naime, 1989. godine kada je počeo karijeru, tek što je otišao u Nemačku saznao je… »

Vesti dana »