Povezane vesti

Đorđe Jovanović zvanično predstavljen: „Puno mi je srce“ (video)

Đorđe Jovanović zvanično predstavljen: „Puno mi je srce“ (video)

Hot sport pre 21 dana
Jovanović je stigao na pozajmicu u Partizan, uz pravo otkupa Partizan je zvanično realizovao svoje prvo pojačanje za narednu sezonu potpisavši ugovor sa Đorđem Jovanovićem. Napadač, koji je ponikao u Humskoj, vratio se među crno-bele kao… »
Jovanović opet u Humskoj: Srce mi je puno zbog povratka kući! (foto)

Jovanović opet u Humskoj: Srce mi je puno zbog povratka kući! (foto)

Sportski žurnal pre 21 dana
Jovanović je u Partizan došao kao pozajmljeni igrač švajcarskog Bazela. Đorđe Jovanović, napadač, prvo je pojačanje crno-belih u letnjem prelaznom roku. Jovanović je prošao sve selekcije Partizanove omladinske škole nakon što je, kao dete… »
Jovanović po povratku u Partizan: Daću i više od maksimuma

Jovanović po povratku u Partizan: Daću i više od maksimuma

B92 pre 21 dana
Fudbaler Partizana Đorđe Jovanović rekao je da je srećan zbog povratka u redove crno-belih i istakao da vrlo dobro zna šta su klupski zahtevi, ali i želje navijača. "Kako mogu da se osećam? Puno mi je srce. Kao mali sam došao u Partizan, prošao… »
Sada i zvanično: Đorđe Jovanović je novi/stari napadač Partizana

Sada i zvanično: Đorđe Jovanović je novi/stari napadač Partizana

Večernje novosti pre 21 dana
Povremeni srpski reprezentativac Đorđe Jovanović prvo je pojačanje FK Partizan za narednu sezonu, saopšteno je iz Humske. Foto: Tanjug Dvadesetpetogodišnji napadač stigao je na pozajmicu iz Bazela i zadužio dres sa brojem devet. Jovanović je… »
Jovanović predstavljen u Humskoj: Daću i više od maksimuma

Jovanović predstavljen u Humskoj: Daću i više od maksimuma

Sport klub pre 21 dana
Partizan je danas, u jeku promena u upravnom odboru i stručnom štabu, promovisao prvo pojačanje - Đorđa Jovanovića. Jovanović je dete Partizana i dolazi kao pozajmljeni igrač švajcarskog Bazela u kome je prošle sezone imao dobre partije… »
Zvanično - Partizan ima novu "devetku"!

Zvanično - Partizan ima novu "devetku"!

Sportske.net pre 21 dana
Fudbalski klub Partizan promovisao je danas Đorđa Jovanovića kao letnje pojačanje. Jovanović je prošao sve selekcije Partizanove omladinske škole nakon što je, kao dete, otkriven na turniru u Guči. Za prvi tim je zaigrao 2016. godine kod trenera… »

Vesti dana »