Povezane vesti

"Nije ispoljavao ni radost ni tugu" Rođaka ubijene porodice u Knjaževcu šokirana monstruoznim zločinom

"Nije ispoljavao ni radost ni tugu" Rođaka ubijene porodice u Knjaževcu šokirana monstruoznim zločinom

Mondo pre 22 dana
Rođaka porodice Milojević komentarisala je stravičan zločin koji se dogodio u četvrtak. Rođaka porodice Milojević komentarisala je stravičan zločin koji se dogodio u četvrtak. U Knjaževcu je u četvrtak u popodnevnim časovima mladić Aleksa… »
"Branili su mi da ga viđam" Potresna ispovest majke osumnjičenog za trostruko ubistvo u kNJAŽEVCU: Molila ga da uradimo samo…

"Branili su mi da ga viđam" Potresna ispovest majke osumnjičenog za trostruko ubistvo u kNJAŽEVCU: Molila ga da uradimo samo…

Kurir pre 22 dana
Zorica, majka Alekse Milojevića, osumnjičenog za trostruko ubistvo oca, babe i dede, živi u Knjaževcu, u drugom braku. Kaže da nikada nije imala na umu da ostavi svoje dete, ali su bili u lošim odnosim. Svekrva je vršila pritisak na nju i branili… »
"Branili su mi da ga viđam" Prva izjava majke trostrukog ubice iz Knjaževca, molila ga jednu stvar

"Branili su mi da ga viđam" Prva izjava majke trostrukog ubice iz Knjaževca, molila ga jednu stvar

Mondo pre 22 dana
Oglasila se prvi put majka trostrukog ubice iz Knjaževca. Oglasila se prvi put majka trostrukog ubice iz Knjaževca. U Knjaževcu je u četvrtak u popodnevnim časovima mladić Aleksa Milojević (22) ubio oca, babu i dedu i na prozorima porodične kuće… »
Majka Alekse, osumnjičenog za trostruko ubistvo: Branili su mi da ga viđam, molila sam ga da pređe kod mene

Majka Alekse, osumnjičenog za trostruko ubistvo: Branili su mi da ga viđam, molila sam ga da pređe kod mene

Telegraf pre 22 dana
Zorica ne umanjuje to što je njen sin uradio, ubio je i tri života ugasio, ali je i sebi upropastio život koji je tek na početku * Kako kaže, krvavom piru je prethodila svađa među ukućanima. Zorica, majka Alekse Milojevića, osumnjičenog za… »

Vesti dana »