Povezane vesti

Telegraf u rodnom selu Zokija Šumadinca: U ovoj trošnoj kući nekad je živeo rijaliti takmičar i pevač

Telegraf u rodnom selu Zokija Šumadinca: U ovoj trošnoj kući nekad je živeo rijaliti takmičar i pevač

Telegraf pre 29 dana
Ekipa u Natalincima. Zoran Petrović, mnogima poznatiji kao Zoki Šumadinac preminuo je danas, 7. juna u 49. godini. Mnoge je ta vest rastužila i ostavila u šoku. Ekipa Telegrafa otišla je u njegovo selo Natalinci gde će biti sahranjen 9. juna i… »
Voditeljka Pinka potpuno slomljena od tuge! Oglasila se nakon iznenadne smrti Zokija Šumadinca, ne može da dođe sebi

Voditeljka Pinka potpuno slomljena od tuge! Oglasila se nakon iznenadne smrti Zokija Šumadinca, ne može da dođe sebi

Alo pre 28 dana
Brojne javne ličnosti nisu mogle da sakriju tugu, a jedna od njih je i Ivana. Kako je Alo! prvi pisao, legenda rijalitija i pevač, Zoran Petrović, poznatiji kao Zoki Šumadinac, preminuo je u 49. godini života od posledica srčanih komplikacija. Zoki… »
Novi detalji smrti zokija šumadinca! Komšije progovorile i priznale šta se desilo sinoć u zgradi, evo gde su ga zatekli

Novi detalji smrti zokija šumadinca! Komšije progovorile i priznale šta se desilo sinoć u zgradi, evo gde su ga zatekli

Alo pre 28 dana
Vest o iznenadnoj smrti pevača i rijaliti učesnika potresla je Srbiju. Kako je Alo! prvi pisao, legenda rijalitija i pevač, Zoran Petrović, poznatiji kao Zoki Šumadinac, preminuo je u 49. godini života od posledica srčanih komplikacija. Zoki je… »
"Hitna pomoć je došla noćas u pola 2" Komšije Zokija Šumadinca otkrivaju - Žao mi deteta, još je u osnovnoj

"Hitna pomoć je došla noćas u pola 2" Komšije Zokija Šumadinca otkrivaju - Žao mi deteta, još je u osnovnoj

Mondo pre 28 dana
Oglasile se komšije Zokija Šumadinca iz Gornjeg Milanovca. Oglasile se komšije Zokija Šumadinca iz Gornjeg Milanovca Pevač, rijaliti učesnik i voditelj Zoki Šumadinac, preminuo je noćas od posledica srčanog udara u 49. godini. Vest da je Zoki… »
"Sinoć sam ga videla na terasi, hitna je došla oko pola dva": Komšije Zokija Šumadinca u šoku zbog njegove smrti: "Živeo…

"Sinoć sam ga videla na terasi, hitna je došla oko pola dva": Komšije Zokija Šumadinca u šoku zbog njegove smrti: "Živeo…

Blic pre 28 dana
Vest da je Zoki Šumadinac preminuo mnoge je ostavila u šoku, a izuzetak nisu ni njegove komšije iz Gornjeg Milanovca. Komšije su ostale zatečene strašnom vešću. - Moj prozor gleda na njihovu terasu i viđala sam ih kad su na terasi. Bio je super… »
"Hitna je došla noćas oko pola 2, sinoć sam ga videla na terasi" Komšije Zokija Šumadinca progovorile, evo kakav je…

"Hitna je došla noćas oko pola 2, sinoć sam ga videla na terasi" Komšije Zokija Šumadinca progovorile, evo kakav je…

Kurir pre 28 dana
Vest da je Zoki Šumadinac preminuo mnoge je ostavila u šoku, a izuzetak nisu ni njegove komšije iz Gornjeg Milanovca. - Moj prozor gleda na njihovu terasu i viđala sam ih kad su na terasi. Bio je super, kul lik skroz. Šokirala sam se kad sam čula… »
Komšije Zokija Šumadinca za Telegraf: "Bio je super lik! Baš mi je šok, sinoć sam ga videla na terasi..."

Komšije Zokija Šumadinca za Telegraf: "Bio je super lik! Baš mi je šok, sinoć sam ga videla na terasi..."

Telegraf pre 28 dana
Komšiluk je zatečen zbog vesti. Vest da je Zoki Šumadinac preminuo mnoge je ostavila u šoku, a izuzetak nisu ni njegove komšije iz Gornjeg Milanovca. Ekipa Telegrafa je razgovarala sa komšijama i svi su zatečeni strašnom vešću. - Moj prozor… »
Ispred vrata stana u kom je živeo Zoki Šumadinac zatekli smo samo jednu stvar: Detalj koji tera suze na oči

Ispred vrata stana u kom je živeo Zoki Šumadinac zatekli smo samo jednu stvar: Detalj koji tera suze na oči

Telegraf pre 29 dana
Imao je samo 49 godina. Zoran Petrović, poznatiji kao Zoki Šumadinac je preminuo danas, 7. juna u 49. godini. Kako je potvrđeno za Telegraf, srčane komplikacije dovele su do smrti bivšeg zadrugara. Ekipa Telegrafa je zatekla emotivan prizor ispred… »

Vesti dana »