Povezane vesti

Nikada više neću da čujem to pitanje! Zverev prošao u finale Rolan Garosa, pa poludeo zbog novinara

Nikada više neću da čujem to pitanje! Zverev prošao u finale Rolan Garosa, pa poludeo zbog novinara

Mondo pre 19 dana
Aleksander Zverev bio je vidno iznerviran posle pitanja o suđenju nakon pobede u polufinalu Otvorenog prvenstva Francuske. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa. Aleksander Zverev bio je vidno iznerviran posle pitanja o suđenju nakon pobede u polufinalu… »
Novak bi ovo i s pokidanim meniskusom dobio…

Novak bi ovo i s pokidanim meniskusom dobio…

Sport klub pre 19 dana
...Kao i Rafa iz prve runde“, napisala je jedna francuska koleginica. „Uh, koliko je dosadno“, reče mi kolega iz Britanije dok smo bili na pauzi posle trećeg seta. Preterali su i jedno i drugom ali Karlos Alkaraz i Janik Siner nisu opravdali… »
Debi finala za Alkraza i Zvereva: Španac prekrenuo protiv Sinera, Nemac isto učinio protiv Ruda u polufinalima Rolan Garosa

Debi finala za Alkraza i Zvereva: Španac prekrenuo protiv Sinera, Nemac isto učinio protiv Ruda u polufinalima Rolan Garosa

Večernje novosti pre 19 dana
DEBITANSKI nastupi u finalu Rolan Garosa za Karlosa Alkraza i Aleksandra Zvereva. Španac je posle preokreta savladao Janika Sinera u polufinalu grend slema u Parizu (3:2), a sličan put prešao je Nemac koji je bio bolji Kaspera Ruda (3:1). FOTO… »
Nema Đokovića, ali... Srbija deo istorije Rolan Garosa, a ovo je razlog

Nema Đokovića, ali... Srbija deo istorije Rolan Garosa, a ovo je razlog

Večernje novosti pre 19 dana
NOVAK Đoković zbog povrede nije deo završnice Rolan Garosa, ali je Srbija ipak deo istorije, a sve zbog sudije Mairjane Veljović. FOTO: Tanjug/AP Srpkinja je delila pravdu tokom duela Aleksandra Zvereva i Kaspera Ruda u polufinalu Rolan Garosa i tako… »
Zverev u finalu Rolan Garosa, u nedelju za prvi grend slem trofej u karijeri

Zverev u finalu Rolan Garosa, u nedelju za prvi grend slem trofej u karijeri

Danas pre 20 dana
Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u finale Rolan Garosa, pošto je u drugom polufinalnom meču pobedio Norvežanina Kaspera Ruda sa 3:1 (2:6, 6:2, 6:4, 6:2). Zverev će se u finalu, za svoj prvi grend slem trofej u karijeri, sastati sa… »
Alkaraz pobedio Sinera za svoje prvo finale Rolan Garosa: Savladao sam lekcije koje sam dobio od Đokovića

Alkaraz pobedio Sinera za svoje prvo finale Rolan Garosa: Savladao sam lekcije koje sam dobio od Đokovića

Danas pre 20 dana
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u finale Rolan Garosa pošto je u polufinalnom meču pobedio Janika Sinera sa 3:2 (2:6, 6:3, 3:6, 6:4, 6:3). Španac je do svog prvog finala na Otvorenom prvenstvu Francuske stigao posle preokreta, u duelu koji… »

Vesti dana »