Povezane vesti

Suzana priznala: Brak sa Sašom liči na bajku, ali neke teške reči pamti zauvek

Suzana priznala: Brak sa Sašom liči na bajku, ali neke teške reči pamti zauvek

Svet & Skandal pre 18 dana
Suzana Jovanović i Saša Popović uživaju u ljubavi skoro tri decenije Nekadašnji direktor “Granda”, Saša Popović i njegova supruga Suzana Jovanović svoju ljubav neguju gotovo tri decenije, a na odnosu prepunom poštovanja i kompromisa koji su… »
Suzanu Jovanović ponižavali zbog veze sa Sašom Popovićem: Govorili su da sam seljanka

Suzanu Jovanović ponižavali zbog veze sa Sašom Popovićem: Govorili su da sam seljanka

Vesti online pre 19 dana
Suzana Jovanović i Saša Popović su već skoro tri decenije zajedno, ali taj početak im nije bio nimalo lak. Upoznali su se na snimanju njene pesme, ubrzo uplovili u vezu, a onda započeli i zajednički život. Međutim, Suzana ističe da je tada… »
"Ovako to rade gradski mačori": Glumac Saša Joksimović pokazao razne veštine u emisiji "Neka ti je slatko", voditeljka mu…

"Ovako to rade gradski mačori": Glumac Saša Joksimović pokazao razne veštine u emisiji "Neka ti je slatko", voditeljka mu…

Blic pre 19 dana
U novom vikend izdanju emisije "Neka ti je slatko" Tanja Anđelković i njena mama Ljilja ugostile su pevačicu Milicu Pavlović i glumca Sašu Joksimovića. Zašto je Tanja rekla da je glumac gradski mačor, kako se Saša i Milica snalaze u kuhinji… »
Takmičari otkrili koje nepotrebne talente imaju, Biković se šokirao: Ne propustite još jednu zabavnu epizodu "Keš taksija"

Takmičari otkrili koje nepotrebne talente imaju, Biković se šokirao: Ne propustite još jednu zabavnu epizodu "Keš taksija"

Blic pre 19 dana
Voditelj Miloš Biković u novoj epizodi "Keš taksija" promenio je malo koncept emisije, te je postavljao pitanja takmičarima van onih predviđenih. Učesnici su odgovarali na pitanja u vezi sa nepotrebnim talentima. Kviz "Keš taksi" se emituje svakog… »
"Najgore mi je bilo što su pričali da sam seljanka": Suzana Jovanović o ponižavanjima koje je doživela kada je ušla u…

"Najgore mi je bilo što su pričali da sam seljanka": Suzana Jovanović o ponižavanjima koje je doživela kada je ušla u…

Blic pre 19 dana
"Pričali su da nećemo ostati zajedno. Najgore mi je bilo što su pričali da sam seljanka koja je došla iz Ralje i kako sam ja uspela da smotam Sašu Popovića. U petak, 7. juna, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na… »

Vesti dana »