Povezane vesti

Jusup o Lakiću: Plakao sam kad sam čuo da odlazi

Jusup o Lakiću: Plakao sam kad sam čuo da odlazi

Sport klub 08.06.2024
Srpski košarkaš, Arijan Lakić, prvo je pojačanje Partizana za narednu sezonu. Plejmejker je imao odličnu sezonu u Zadru, to govori i njegov doskorašnji trener, Danijel Jusup. Zadar je imao odličnu sezonu u ABA ligi. Završili su regularni deo… »
Košarkaši Partizana dobili prvo pojačanje: Lakić u crno-belom

Košarkaši Partizana dobili prvo pojačanje: Lakić u crno-belom

Dnevnik 08.06.2024
Srpski košarkaš Arijan Lakić prvo je pojačanje Partizana za sezonu 2024-25. Dvadesetčetvorogodišnji bek, koji sa selekcijom Srbije do 18 godina ima zlatnu medalju sa Prvenstva Evrope 2018. godine, protekle dve sezone proveo je u Zadru i s tim klubom… »
Trener zadra o novom pojačanju partizana: ‘Mene je sramota reći za koji novac je on igrao!’

Trener zadra o novom pojačanju partizana: ‘Mene je sramota reći za koji novac je on igrao!’

Hot sport 08.06.2024
Reč je o velikom radniku. Juče je Partizan dogovorio prvo pojačanje za sledeću sezonu.. Reč je o Arijanu Lakiću, momku koji ima 24 godine i pokriva obe bekovske pozicije. Njegov trener Danijel Jusup imao je samo reči hvale kada je on u pitanju: –… »
Kakvo je to novo pojačanje Partizana? Jusup: "Lakića bih se poslednjeg odrekao, sramota za koji je novac igrao"

Kakvo je to novo pojačanje Partizana? Jusup: "Lakića bih se poslednjeg odrekao, sramota za koji je novac igrao"

Sportske.net 08.06.2024
Trener košarkaša Zadra Danijel Jusup pričao je nedavno o sezoni ove ekipe u kojoj su se domogli plej-ofa AdmiralBet ABA lige, ali i osvojili titulu prvaka Hrvatske. Upravo nakon što je podignut pehar šampiona zemlje, Jusup je upitan o pojedincima… »
Zvezdino dete pojačava četu Željka Obradovića

Zvezdino dete pojačava četu Željka Obradovića

Sportski žurnal 08.06.2024
Arijan Lakić stiže u Humsku. Kako prenosi portal blizak Partizanu, Telesport, bek Zadra Arijan Lakić biće prvo pojačanje kluba iz Humske. Ističe se da će on najverovatnije potpisati višegodišnji ugovor i da će kroz ABA ligu pokušati da dokaže… »
Partizanovo iznenađenje - Stiže Zvezdino dete!

Partizanovo iznenađenje - Stiže Zvezdino dete!

Sportske.net 08.06.2024
Posle neuspešne sezone u kojoj crno-beli nisu uspeli da osvoje nijedan trofej, iako su igrali čak u četiri finala (ABA Superkup, Kup Radivoja Koraća, AdmiralBet ABA liga i AdmiralBet Superliga Srbije), navijači Partizana očekuju korenite kadrovske… »
Prvo pojačanje Partizana - Zvezdino dete iz Hrvatske

Prvo pojačanje Partizana - Zvezdino dete iz Hrvatske

B92 08.06.2024
Po završetku rezultatski jako loše sezone po Košarkaški klub Partizan, bez ijednog trofeja, u Humskoj su krenuli u veliku rekonstrukciju igračkog kadra. Spekulacija i nagađanja uvek ima, a dok se čeka da se ozvaniči dolazak Vanje Marinkovića… »
Partizan dogovorio prvo pojačanje? Bivši košarkaš Zvezde, stiže iz Hrvatske

Partizan dogovorio prvo pojačanje? Bivši košarkaš Zvezde, stiže iz Hrvatske

Večernje novosti 08.06.2024
PARTIZAN iza sebe ima neuspešnu sezonu, klubu predstoji rekonstrukcija, a prvo pojačanje uskoro bi moglo da bude zvanično predstavljeno. FOTO: ABA liga Kako prenosi "Telesport", portal koji je dobro upućen u dešavanja u humskoj navodi da će prvo… »
Ovo niko nije očekivao: Prvo pojačanje Partizana je bivši košarkaš Zvezde, stiže iz Hrvatske!

Ovo niko nije očekivao: Prvo pojačanje Partizana je bivši košarkaš Zvezde, stiže iz Hrvatske!

Telegraf 08.06.2024
Arijan Lakić bi trebalo da pojača crno-bele. Pred Partizanom je velika rekonstrukcija tima nakon neuspešne sezone u kojoj nije osvojen trofej, a na tabeli Evrolige je osvojeno 11. mesto, prvo ispod crte za nastavak takmičenja. Potrebna je očigledno… »
Srbin iz Zadra prvo pojačanje Partizana! Ponikao u Zvezdi, zaplakao u Hrvatskoj, igraće kod Željka!

Srbin iz Zadra prvo pojačanje Partizana! Ponikao u Zvezdi, zaplakao u Hrvatskoj, igraće kod Željka!

Mondo 08.06.2024
Svojevremeno jedan od najtalentovanijih srpskih košarkaša Arijan Lakić stiže u Partizan. Svojevremeno jedan od najtalentovanijih srpskih košarkaša Arijan Lakić stiže u Partizan. Počela je velika rekonstrukcija u igračkom kadru košarkaškog… »

Vesti dana »