Povezane vesti

"Prokockao sam dva stana u Beogradu" Pevač prevario ženu sa zadrugarkom, progovorio o porocima: "Bio sam privođen, tu nema…

"Prokockao sam dva stana u Beogradu" Pevač prevario ženu sa zadrugarkom, progovorio o porocima: "Bio sam privođen, tu nema…

Kurir pre 18 dana
Nikola Grujić, koji se proslavio u takmičenju "Zvezde Granda", tokom rijalitija "Zadruga" u kom je potom učestvovao, prevario je suprugu sa cimerkom Mimom Šarac. Gruja je jednom prilikom govorio o kocki zbog koje je izgubio mnogo novca, ali i odnosu… »
"Prokockao sam dva stana u Beogradu": Naš pevač šokirao detaljima iz života: Prevario i suprugu sa kojom ima dvoje dece, pa…

"Prokockao sam dva stana u Beogradu": Naš pevač šokirao detaljima iz života: Prevario i suprugu sa kojom ima dvoje dece, pa…

Blic pre 18 dana
Pevač i nekadašnji učesnik "Zvezda Granda" Nikola Grujić je u rijaliti programu "Zadruga" sa Mimom Šarac prevario suprugu sa kojom ima dvoje dece. Naime, Nikola Grujić Gruja, pevač i bivši učesnik "Zadruge 5", otvoreno je jednom prilikom govorio… »
Pevač prokockao dva stana Napravio problem, pa završio u policiji, ovo su svi detalji

Pevač prokockao dva stana Napravio problem, pa završio u policiji, ovo su svi detalji

Alo pre 18 dana
Gruja je jednom prilikom govorio o svom životu. Nikola Grujić, pevač i nekadašnji učesnik "Zvezda Granda", tokom rijalitija je prevario suprugu sa cimerkom Mimom Šarac. Gruja je jednom prilikom govorio o svom životu, kocki zbog koje je izgubio… »

Vesti dana »