Povezane vesti

„Roditelji su mi rekli da nemaju od čega da žive“: Ana Nikolić se pre pevanja bavila ovim poslom

„Roditelji su mi rekli da nemaju od čega da žive“: Ana Nikolić se pre pevanja bavila ovim poslom

Nova 08.06.2024
Ana Nikolić jedna je od poznatijih pevačica naših prostora, a malo ko zna čime se bavila pre pevanja. Jednom prilikom otkrila je da njeni roditelji nisu imali da joj daju novac za izlaske, te da je zbog toga počela da konobariše, piše Blic. „Kada… »
"Roditelji su mi rekli da nemaju od čega da žive" Ana Nikolić se pre pevanja bavila ovim poslom: Zaradila sam tri mamine…

"Roditelji su mi rekli da nemaju od čega da žive" Ana Nikolić se pre pevanja bavila ovim poslom: Zaradila sam tri mamine…

Kurir 08.06.2024
Ana Nikolić jedna je od poznatijih pevačica naših prostora, a malo ko zna čime se bavila pre pevanja. Jednom prilikom otkrila je da njeni roditelji nisu imali da joj daju novac za izlaske, te da je zbog toga počela da konobariše. - Kada sam počela… »
"Roditelji su mi rekli da nemaju od čega da žive": Malo ko zna čime je Ana Nikolić morala da se bavi pre pevanja: "Zaradila…

"Roditelji su mi rekli da nemaju od čega da žive": Malo ko zna čime je Ana Nikolić morala da se bavi pre pevanja: "Zaradila…

Blic 08.06.2024
Ana Nikolić jedna je od poznatijih pevačica naših prostora, a malo ko zna čime se ona bavila pre pevanja. Ana Nikolić jednom prilikom je otkrila da njeni roditelji nisu imali da joj daju novac za izlaske, te da je zbog toga počela da konobariše. -… »

Vesti dana »