Povezane vesti

"Plašim samu sebe kad se pogledam u ogledalo" Rada Vasić bori se sa opaskom bolesti, progovorila o mužu: Otkazali su mu…

"Plašim samu sebe kad se pogledam u ogledalo" Rada Vasić bori se sa opaskom bolesti, progovorila o mužu: Otkazali su mu…

Kurir 08.06.2024
Rada Vasić, nekadašnja rijaliti učesnica, majka blizanaca Mike i Gibe, boluje od teške bolesti, koja ju je za samo pet meseci potpuno promenila. Ipak, Rada je poznata kao veoma jaka žena, te se opet uključila u Tiktok lajv. Otkrila je kako se oseća… »
"Sve mi je otpalo, čak i trepavice" Rada Vasić o borbi s najtežom bolešću - pokazala kako sada izgleda

"Sve mi je otpalo, čak i trepavice" Rada Vasić o borbi s najtežom bolešću - pokazala kako sada izgleda

Mondo 08.06.2024
Rada Vasić, nekadašnja rijaliti učesnica i majka blizanaca Mike i Gibe koji su promenili pol, otkrila detalje teške borbe protiv bolesti. Rada Vasić, nekadašnja rijaliti učesnica i majka blizanaca Mike i Gibe koji su promenili pol, otkrila detalje… »
Plašim se sebe u ogledalu, opale su mi trepavice Rada Vasić proživela pakao zbog bolesti, a sada procvetala, kosa joj ponovo…

Plašim se sebe u ogledalu, opale su mi trepavice Rada Vasić proživela pakao zbog bolesti, a sada procvetala, kosa joj ponovo…

Alo 08.06.2024
Ona se sada ponovo oglasila i pokazala vidno promenjen izgled, a kosa je počela da joj raste. Rada Vasić, bivša rijaliti učesnica, boluje od teške bolesti, a sada je otkrila nove detalje svog stanja. Vasićeva se tada uključila u Tiktok lajv i… »
"Plašim samu sebe kada se pogledam u ogledalo": Rada Vasić je ovako pričala o opakoj blesti, a sad blista

"Plašim samu sebe kada se pogledam u ogledalo": Rada Vasić je ovako pričala o opakoj blesti, a sad blista

Telegraf 08.06.2024
Neverovatna promena. Rada Vasić je postala popularna posle učešća u rijalitiju i njena porodica je privlačila puno pažnje. Ona je nedavno objavila da boluje od teške bolesti, pa su mnogi ostali zatečeni tom vešću. Rada je pokazala i koliko se… »
(Foto) "Kosa mi je pobelela od terapija": Rada Vasić prošla kroz horor zbog opake bolesti, a sada ponovo blista: Našminkana…

(Foto) "Kosa mi je pobelela od terapija": Rada Vasić prošla kroz horor zbog opake bolesti, a sada ponovo blista: Našminkana…

Blic 08.06.2024
Bivša rijaliti učesnica, Rada Vasić, boluje od teške bolesti, a nedavno je pokazala koliko se promenila nakon samo pet meseci borbe. Rada Vasić tada se uključila u Tiktok lajv i otkrila kako se oseća nakon operacije i višemesečnih hemioterapija… »

Vesti dana »