Povezane vesti

Iga Švjontek ubedljivom pobedom osvojila četvrtu titulu na Rolan Garosu

Iga Švjontek ubedljivom pobedom osvojila četvrtu titulu na Rolan Garosu

Insajder 08.06.2024
Poljska teniserka Iga Švjontek osvojila je četvrtu titulu na Rolan Garosu, treću u nizu, pošto je danas u finalu savladala Italijanku Jasmin Paolini rezultatom 6:2, 6:1. Paolini je na startu meča napravila brejk, a onda je Švjontek uzvratila i sa… »
Iga Švjontek nakon osvajanja Rolan Garosa: "Mogla sam da ispadnem još u drugom kolu, ali..."

Iga Švjontek nakon osvajanja Rolan Garosa: "Mogla sam da ispadnem još u drugom kolu, ali..."

Telegraf 08.06.2024
Poljakinja opravdala ulogu favorita. Iga Švjontek nova je šampionka Rolan Garosa. Poljakinja je bez većih problema savladala Jasminu Paolini sa 2:0 (6:2, 6:1). Poljakinja, inače prva igračica sveta, bila je prezadovoljna nakon trijumfa. U svom… »
Iga Švjontek osvojila Rolan Garos

Iga Švjontek osvojila Rolan Garos

Radio 021 08.06.2024
Poljakinja Iga Švjontek osvojila je Rolan Garos pošto je u finalu savladala Jasmin Paolini sa 2:0 u setovima. Poljakinja je pobedila u setovima sa 6:2 i 6:1. Debitantkinja u grend slem finalima prva je napravila brejk, povela 2:1 na krcatom "Filip… »
Paolini posle poraza u finalu RG: "Bilo je ovo 15 najboljih dana u mom životu..."

Paolini posle poraza u finalu RG: "Bilo je ovo 15 najboljih dana u mom životu..."

Telegraf 08.06.2024
"Verovali ste u mene" Poljakinja Iga Švjontek pobednica je Rolan Garosa, pošto je u finalu vrlo lako i ubedljivo rezultatom 2:0 u setovima (6:2, 6:1) savladala Jasminu Paolini. Italijanka je i posle poraza bila zadovoljna, a u svom izlaganju navela je… »

Vesti dana »