Povezane vesti

Plavšić po prvi put kao igrač Zvezde: "Ovo mi je želja od malih nogu... Ispuniću sve što se od mene traži"

Plavšić po prvi put kao igrač Zvezde: "Ovo mi je želja od malih nogu... Ispuniću sve što se od mene traži"

Telegraf pre 20 dana
On je postao i prvo pojačanje Crvene zvezde. Ekipa Crvene zvezde je dovela prvo pojačanje za novu sezonu, pošto je novi košarkaš kluba sa M alog Kalemegdana postao Uroš Plavšić, koji je prethodne sezone igrao za Megu. Takođe, Plavšić nikada… »
Zvezda završava veliko pojačanje: Krilni centar Efesa stiže na Mali Kalemegdan!

Zvezda završava veliko pojačanje: Krilni centar Efesa stiže na Mali Kalemegdan!

Kurir pre 20 dana
Crvena zvezda su ozvaničili i prvi transfer Uroš Plavšić novi je košarjkaš crveno-belih. Kako se može načuti oni su u toku dana završili i još jedno pojačanje, pošto će na Mali Kalemegdan stići Majk Daum, doskorašnji košarkaš Anadolu… »
Zvezda dovodi i krilnog centra: Na Mali Kalemegdan stiže Majk Daum iz Efesa!

Zvezda dovodi i krilnog centra: Na Mali Kalemegdan stiže Majk Daum iz Efesa!

Telegraf pre 20 dana
Novo pojačanje. Košarkaši Crvene zvezde su ozvaničili i prvi transfer, ali, kako se može načuti oni su u toku dana završili i još jedno pojačanje, pošto će na Mali Kalemegdan stići Majk Daum, doskorašnji košarkaš Anadolu Efesa, prenose… »
Da li ovo znači da zvezdu igra evroligu? Crveno-beli dobili mig nakon nakon dolaska Plavšića!

Da li ovo znači da zvezdu igra evroligu? Crveno-beli dobili mig nakon nakon dolaska Plavšića!

Kurir pre 20 dana
Crvena zvezda je ozvaničila prvi transfer ovog leta, Uroš Plavšić je novi član osvajača triple krune. To je prvo letnje pojačanje crveno-belih za narednu sezonu i kakve sve spekulacije kruže, biće poprilično bombastično na Malom Kalemegdanu. Na… »

Vesti dana »