Povezane vesti

Zvezda još malo pa formirala tim za sledeću sezonu, Partizanov ni na vidiku!

Zvezda još malo pa formirala tim za sledeću sezonu, Partizanov ni na vidiku!

Sportske.net pre 17 dana
U Zvezdi ne gube vreme posle osvajanja triple krune. Tek što je sezona završena, Zvezda je već završila tri potpisa - produženi su ugovori sa Rokasom Gedraitisom, danas i sa kapitenom Brankom Lazićem, a ozvaničeno je i prvo pojačanje - dosadašnji… »
Čović nastavio da "renovira": Radost na Malom Kalemegdanu, Zvezda "potpisala" važnog košarkaša!

Čović nastavio da "renovira": Radost na Malom Kalemegdanu, Zvezda "potpisala" važnog košarkaša!

Večernje novosti pre 17 dana
Crvena zvezda je nastavila da na "letnjoj košarkaškoj pijaci" pravi važne poteze. FOTO: Tanjug/ Marko Đorđević (STF) Naime, nakon što je litvanski košarkaški reprezentativac, Rokas Giedraitis, produžio saradnju sa crveno-belima, a u klub koji je… »
Prelaskom u Zvezdu sam ispunio dečački san: Plavšić otvorio dušu i poslao jaku poruku navijačima! (video)

Prelaskom u Zvezdu sam ispunio dečački san: Plavšić otvorio dušu i poslao jaku poruku navijačima! (video)

Hot sport pre 17 dana
„Velika mi je čast što sam ovde i postajem deo Zvezdine porodice“ Nakon triple krune, Crvena zvezda je počela sa oformljavanjem rostera za narednu sezonu. Prvo pojačanje je doskorašnji centar Mege Uroš Plavšić, koji iza sebe ima odličnu… »
Plavšić: "Stvar je kućnog vaspitanja navijati za Zvezdu"

Plavšić: "Stvar je kućnog vaspitanja navijati za Zvezdu"

Sportske.net pre 17 dana
Samo tri dana po završetku sezone, Košarkaški klub Crvena zvezda juče je predstavio svoje prvo pojačanje za sledeću sezonu. Centar Uroš Plavšić je novi član ekipe koja je aktuelni šampion AdmiralBet ABA lige, Srbije i Kupa Radivoja Koraća, a… »
Plavšić nakon dolaska u zvezdu: Čast i privilegija, ovo sam želeo od malih nogu (video)

Plavšić nakon dolaska u zvezdu: Čast i privilegija, ovo sam želeo od malih nogu (video)

Večernje novosti pre 17 dana
STIGAO je Uroš Plavšić u Crvenu zvezdu. Novi centar crveno-belih izneo je utiske odmah po dolasku u redove kluba sa Malog Kalemegdana. FOTO: KK Crvena zvezda Doskorašnji košarkaš Mege je pre povratka u Srbiju igrao na koledžu Tenesi. On se najpre… »
Plavšić: "Navijati za Zvezdu je stvar kućnog vaspitanja" VIDEO

Plavšić: "Navijati za Zvezdu je stvar kućnog vaspitanja" VIDEO

B92 pre 17 dana
Novi košarkaš Crvene zvezde Uroš Plavšić izjavio je da jedva čeka da odigra prvi meč pred navijačima crveno-belih. Plavšić je u subotu zvanično potpisao ugovor sa šampionom regiona i Srbije, a na Mali Kalemegdan je stigao posle sezone u Megi… »
Evroliga se oglasila zbog zvezde i uroša: Crveno-beli su danima čekali ovu poruku!

Evroliga se oglasila zbog zvezde i uroša: Crveno-beli su danima čekali ovu poruku!

Mondo pre 17 dana
Crvena zvezda i Uroš Plavšić potpisali trogodišnji ugovor, a Evroliga prokomentarisala to. Crvena zvezda i Uroš Plavšić potpisali trogodišnji ugovor, a Evroliga prokomentarisala to. Košarkaški klub Crvena zvezda osvojio je Kup Radivoja Koraća… »

Vesti dana »