Povezane vesti

Smit opisao detalje haosa u finalu KLS: „Zvezda se vratila na parket, a onda su mi prišli i rekli…“

Smit opisao detalje haosa u finalu KLS: „Zvezda se vratila na parket, a onda su mi prišli i rekli…“

Hot sport pre 19 dana
„Nikada nisam tako nešto doživeo, ni video“ Košarkaš Džejlin Smit, čiji je ugovor isticao na kraju ove sezone, će najverovatnije produžiti ugovor sa Partizanom. Iako je bio slobodan da izabere novu sredinu, Smit je odlučio da ostane u… »
Smit otkrio šta se dešavalo kad se Zvezda vratila na teren: "Prišli su mi i rekli..."

Smit otkrio šta se dešavalo kad se Zvezda vratila na teren: "Prišli su mi i rekli..."

B92 pre 19 dana
Košarkaš Partizana Džejlin Smit sumirao je utiske posle sezone provede u crno-belom dresu. Amerikanac sa hrvatskim pasošem u tim Željka Obradovića došao je na polusezoni, a prvu formu pokazao je završnici regionalnog takmičenja. "Iako sam došao… »
Smit: Rekli su da se Zvezda vraća na teren, sve bilo nejasno

Smit: Rekli su da se Zvezda vraća na teren, sve bilo nejasno

Sport klub pre 19 dana
Američki plejmejker Džejlin Smit, pregovara sa KK Partizan oko produžetka ugovora i za naredni period, a krajem prethodne sezone dobio je puno poverenje Željka Obradovića. Minulog proleća bio je jedan od najboljih igrača crno-belih, a komentarisao… »
"Rekli su mi da se zvezda vraća!" Košarkaš Partizana: Nije bilo jasno, čekao sam da mi neko javi!

"Rekli su mi da se zvezda vraća!" Košarkaš Partizana: Nije bilo jasno, čekao sam da mi neko javi!

Mondo pre 19 dana
Bek Džejlin Smit je u odličnoj formi završio sezonu koja će ostati obeležena mrljom zbog dešavanja na drugom meču finala. Bek Džejlin Smit je u odličnoj formi završio sezonu koja će ostati obeležena mrljom zbog dešavanja na drugom meču… »

Vesti dana »