Povezane vesti

Radoju je tek dvanaesta a muka je od njega napravila domaćina: Majka ga ostavila čim se rodio, baku zove mamom jer za drugu…

Radoju je tek dvanaesta a muka je od njega napravila domaćina: Majka ga ostavila čim se rodio, baku zove mamom jer za drugu…

Kurir pre 28 dana
Krmaču sam jednu prodao, pa sam kupio žensko tele, zove se Ruža. Želim jednog dana da i ja imam svoju kuću i punu štalu, ovce i krave, traktor, kaže Radoje kog je baka odgajila od njegovih 15 dana. ČAČAK - Iako ima samo 12 godina, dečak Radoje… »
Ima samo 12 godina, ali već zna šta su prave vrednosti FOTO

Ima samo 12 godina, ali već zna šta su prave vrednosti FOTO

B92 pre 27 dana
Iako ima samo 12 godina, dečak Radoje Đokić iz čačanskog sela Katrga već je osetio na svojim sitnim plećima težinu života. Majka ga je ostavila po rođenju, a u krilo ga je prihvatila baka koja ga je odgajila od njegovih 15 dana. Danas nju zove… »
Radoje (12) je domaćin iz Katrga: On i baka žive u kućici koja prokišnjava, ali sa najlepšim pogledom na svetu

Radoje (12) je domaćin iz Katrga: On i baka žive u kućici koja prokišnjava, ali sa najlepšim pogledom na svetu

Telegraf pre 28 dana
Baka Mira osim Radoja u svom majčinksom krilu odgaja i unuku od nastradale kćerke. Iako ima samo 12 godina, dečak Radoje Đokić iz čačanskog sela Katrga već je osetio na svojim sitnim plećima težinu života. Majka ga je ostavila po rođenju, a u… »
Priča koja slama srca! Radoje ima samo 12 godina, obavlja sve poslove u štali, a dom mu je jedna trošna kućica

Priča koja slama srca! Radoje ima samo 12 godina, obavlja sve poslove u štali, a dom mu je jedna trošna kućica

Mondo pre 28 dana
U maloj trošnoj kući u selu nadomak Čačka, žive dečak Radoje Đokić, njegova baka i sestra. U maloj trošnoj kući u selu nadomak Čačka, žive dečak Radoje Đokić, njegova baka i sestra. Iako ima samo 12 godina, dečak Radoje Đokić iz… »
Radoje ima samo 12 godina, ali već zna da radi sve poslove na njivi i štali: Spava sa prozorom koji gleda u štalu i jedino…

Radoje ima samo 12 godina, ali već zna da radi sve poslove na njivi i štali: Spava sa prozorom koji gleda u štalu i jedino…

RINA pre 28 dana
Radoje ima samo 12 godina, ali već zna da radi sve poslove na njivi i štali: Spava sa prozorom koji gleda u štalu i jedino tele koje imaju - ovog dečaka iz Katrge život nije mazio (FOTO) Čačak – Iako ima samo 12 godina, dečak Radoje Đokić iz… »

Vesti dana »