Povezane vesti

Anastasija Gudelj o tajnom venčanju, životu sa Nemanjom i pobednici Zvezda Granda!

Anastasija Gudelj o tajnom venčanju, životu sa Nemanjom i pobednici Zvezda Granda!

Svet plus pre 20 dana
Anastasija Gudelj prvi put je progovorila o svom tajnom venčanju s Nemanjom Gudeljom i životu u Španiji. Takođe, dala je svoj sud o pobednici Zvezda Granda, Šejli Zonić, tokom svog pojavljivanja sa majkom Cecom Ražnatović na finalu popularnog… »
Marija Šerifović napušta zvezde Granda?! Prokomentarisala pobednicu, pa iznenadila izjavom: Nije mi žao, istekao mi je…

Marija Šerifović napušta zvezde Granda?! Prokomentarisala pobednicu, pa iznenadila izjavom: Nije mi žao, istekao mi je…

Kurir pre 19 dana
Pevačica Marija Šerifović "uhvaćena je" dana na aerodromu, dan nakon finala Zvezda Granda, na kojem se zbog poslovnih obaveza nije pojavila. Naime, ona je danas doputovala na beogradski aerodrom, i dala svoj komentar o finalu koje je održano sinoć… »
"Nije mi žao što nisam bila na finalu": Marija Šerifović prokomentarisala pobednicu Zvezda Granda, pa otkrila da li će…

"Nije mi žao što nisam bila na finalu": Marija Šerifović prokomentarisala pobednicu Zvezda Granda, pa otkrila da li će…

Blic pre 19 dana
Sinoć je održano finale "Zvezda Granda", a Marija Šerifović koja je inače član žirija ovog takmičenja, nije prisustvovala finalnoj večeri. Sada je Marija Šerifović pred kamerama "Blica" poželela sreću pobednici Šejli Zonić i otkrila da li… »
"Šejla je bila izložena prljavim stvarima": Ceca o napadima na pobednicu Zvezda Granda:"Mogla sam da je branim"

"Šejla je bila izložena prljavim stvarima": Ceca o napadima na pobednicu Zvezda Granda:"Mogla sam da je branim"

Blic pre 20 dana
Sinoć je održano finale "Zvezda Granda", a pobedu je odnela pevačica Šejla Zonić kojoj je mentorka bila Svetlana Ceca Ražnatović. Ceca nije krila sreću zbog toga što je upravo njena kandidatkinja odnela pobedu, a otkrila je da su ona i Šejla… »
"Nedostaje mi mama, non stop smo na pozivu" Anastasija progovorila o životu u Španiji i udaji: "Papir ništa nije promenio"

"Nedostaje mi mama, non stop smo na pozivu" Anastasija progovorila o životu u Španiji i udaji: "Papir ništa nije promenio"

Kurir pre 20 dana
Anastasija Ražnatović sinoć se pojavila na finalu " Zvezdama Granda" kako bi bila podrška majci Ceci Ražnatović, kao i kandidatima kojima je ona bila mentor. Anastasija je ovom prilikom čestitala pobednici uspeh i otkrila da li bi snimila duet sa… »
Anastasija priznala zašto se ne vraća u Sevilju: Razlog je jedna osoba

Anastasija priznala zašto se ne vraća u Sevilju: Razlog je jedna osoba

Svet & Skandal pre 20 dana
Anastasija i Ceca Ražnatović veoma su bliske Anastasija Ražnatović sinoć je tokom finala u “Zvezdama Granda” bila podrška svojoj mami Ceci Ražnatović, koja je bila mentor u ovom takmičenju. Ivan Vučićević Cecina takmičarka Šejla Zonjić… »
Bila sam prinuđena na to! Anastasija o tajnoj svadbi s Gudeljem i životu u Španiji: Nedostaje mi mama i sarme

Bila sam prinuđena na to! Anastasija o tajnoj svadbi s Gudeljem i životu u Španiji: Nedostaje mi mama i sarme

Mondo pre 20 dana
Anastasija Ražnatović govorila je o suprugu Nemanji Gudelju, životu u Španiji, ali i tajnom venčanju koje se odigralo u porodičnoj vili na Dedinju. Anastasija Ražnatović govorila je o suprugu Nemanji Gudelju, životu u Španiji, ali i tajnom… »
Anastasija prvi put o tajnom venčanju i životu sa Gudeljom: "Nedostaje mi porodica, taj papir ništa ne menja"

Anastasija prvi put o tajnom venčanju i životu sa Gudeljom: "Nedostaje mi porodica, taj papir ništa ne menja"

Telegraf pre 20 dana
Dala je i svoj sud o poebednici Zvezda Granda. Anastasija Gudelj pojavila se prvi put sinoć u "Zvezdama Granda" sa majkom Cecom Ražnatović, a nakon samog finala progovorila je o svom mužu, Ceci, ali i dala sud o pobednici Zvezda Granda. - Presrećni… »
Drago mi je što je Šejla pobedila, kao i zbog mame: Anastasija Ražnatović Gudelj o bračnom životu, novom singlu i…

Drago mi je što je Šejla pobedila, kao i zbog mame: Anastasija Ražnatović Gudelj o bračnom životu, novom singlu i…

Večernje novosti pre 20 dana
MLADA muzička zvezda Anastasija Ražnatović Gudelj, sinoć se sa svojm majkom, najvećom balkanskom estradno-muzičkom folk zvezdom, Svetlanom Cecom Ražnatović, pojavila na velikom finalu muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" za 2024. godinu. Foto… »

Vesti dana »