Povezane vesti

Ljajić: Nisam zadovoljan rezultatima u Tutinu i Sjenici, u Tutinu ista vlast već 30 godina

Ljajić: Nisam zadovoljan rezultatima u Tutinu i Sjenici, u Tutinu ista vlast već 30 godina

Politika 09.06.2024
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasim Ljajić rekao je danas da nije zadovoljan rezultatima lokalnih izbora u Sjenici i Tutinu, navodeći da „Tutin nema vodu, ali ima istu vlast koja traje 30 godina”. Ljajić je o formiranju vlasti… »
Ljajić: Nisam zadovoljan rezultatima u Tutinu i Sjenici, u Tutinu ista vlast već 30 godina

Ljajić: Nisam zadovoljan rezultatima u Tutinu i Sjenici, u Tutinu ista vlast već 30 godina

Novi magazin 09.06.2024
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasim Ljajić rekao je danas da nije zadovoljan rezultatima lokalnih izbora u Sjenici i Tutinu, navodeći da "Tutin nema vodu, ali ima istu vlast koja traje 30 godina". Ljajić je o formiranju vlasti u… »
Ljajić: Nisam zadovoljan rezultatima u Tutinu i Sjenici

Ljajić: Nisam zadovoljan rezultatima u Tutinu i Sjenici

Beta 09.06.2024
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasim Ljajić rekao je danas da nije zadovoljan rezultatima lokalnih izbora u Sjenici i Tutinu, navodeći da "Tutin nema vodu, ali ima istu vlast koja traje 30 godina". Ljajić je o formiranju vlasti u… »
Rasim Ljajić: Umorio sam se od čestih izbora, ali je rano za penziju

Rasim Ljajić: Umorio sam se od čestih izbora, ali je rano za penziju

Nova 09.06.2024
"Imali smo dva cilja na proteklim izborima: prvi, da ostvarimo kao koalicija ubedljivu pobedu i drugi, da kao stranka damo vidljiv i konkretan doprinos toj pobedi. Oba cilja smo ostvarili, kaže na početku intervjua za Kurir Rasim Ljajić, predsednik… »
Rasim Ljajić za Kurir: Umorio sam se od čestih izbora, ali je rano za penziju! Lider sdps govori i o tome zašto nije u Vladi

Rasim Ljajić za Kurir: Umorio sam se od čestih izbora, ali je rano za penziju! Lider sdps govori i o tome zašto nije u Vladi

Kurir 09.06.2024
Imali smo dva cilja na proteklim izborima: prvi, da ostvarimo kao koalicija ubedljivu pobedu i drugi, da kao stranka damo vidljiv i konkretan doprinos toj pobedi. Oba cilja smo ostvarili, kaže na početku intervjua za Kurir Rasim Ljajić, predsednik… »

Vesti dana »