Povezane vesti

Panični napadi, anksioznost, nisam imala ni za hranu: Teška životna priča pobednice Zvezda Granda Šejle Zonić

Panični napadi, anksioznost, nisam imala ni za hranu: Teška životna priča pobednice Zvezda Granda Šejle Zonić

Story pre 17 dana
Šejla Zonić pobedila u Zvezdama Granda osvojivši više od 132.000 glasova publike. Iako je najobrazovanija kandidatkinja koja se ikada takmičila, jednom prilikom je ispričala da je tokom pandemije ostala bez novca. Osećala sam se strašno usamljeno… »
U finalu Zvezda Granda plakao zbog nje! Ko je muž Šejle Zonić - bio joj najveća podrška, a evo čime se bavi

U finalu Zvezda Granda plakao zbog nje! Ko je muž Šejle Zonić - bio joj najveća podrška, a evo čime se bavi

Mondo pre 17 dana
Šejla Zonjić je pobednica poslednje sezone muzičkog takmičenja Zvezde Granda. Šejla Zonjić je pobednica poslednje sezone muzičkog takmičenja Zvezde Granda Š ejla Zonić (30), koju su mediji prozvali bosanskom Adel, pobednica je poslednje sezone… »
"Nemam šta da jedem, a otac bolestan" Težak život Šejle Zonić: Bilo me je stid da tražim pomoć

"Nemam šta da jedem, a otac bolestan" Težak život Šejle Zonić: Bilo me je stid da tražim pomoć

Mondo pre 17 dana
Pobednica takmičenja "Zvezde Granda", Šejla Zonić prisetila se teških perioda u životu i otkrila koliko joj je suprug, koji je njena velika podrška, pomogao. Pobednica takmičenja "Zvezde Granda", Šejla Zonić prisetila se teških perioda u životu… »
„Jela sam pirinač i kečap, a onda su krenuli panični napadi“: Pobednica Zvezda Granda prošla je kroz težak period

„Jela sam pirinač i kečap, a onda su krenuli panični napadi“: Pobednica Zvezda Granda prošla je kroz težak period

Nova pre 17 dana
Pobednica Zvezda Granda Šejla Zonić tokom pandemije koronavirusa suočila se sa teškim periodom. Tokom pandemije dogodio joj se krah kada je usled zatvaranja svega ostala bez priliva novca, koji nije želela da traži ni od najbližih sve dok nije… »
"Nisam imala šta da jedem, otac je bio bolestan" Teška životna priča pobednice Zvezda Granda Šejle Zonić: Osećala sam se…

"Nisam imala šta da jedem, otac je bio bolestan" Teška životna priča pobednice Zvezda Granda Šejle Zonić: Osećala sam se…

Kurir pre 17 dana
Šejla Zonić osvojila je sinoć više od 132.000 glasova publike i time postala 17. pobednica najvećeg regionalnog muzičkog takmičenja „ Zvezde Granda“. Iako je najobrazovanija kandidatkinja koja se ikada takmičila, jednom prilikom je ispričala… »
Pobednica Zvezda Granda, Šejla Zonić, nije imala šta da jede: "Jedem rižu i kečap, otac je bio bolestan"

Pobednica Zvezda Granda, Šejla Zonić, nije imala šta da jede: "Jedem rižu i kečap, otac je bio bolestan"

Telegraf pre 17 dana
"Bilo mi je glupo da ja prava i zdrava tražim", istakla je ona. Životna priča Šejle Zonić, pobednice Zvezda Granda, sigurno će biti pouka mnogima - "uspeh je svima na dohvat ruke, samo se pruži i uzmi ga". Ostavila je upečatljiv utisak u "Zvezdama… »

Vesti dana »