Povezane vesti

Svetislav Pešić o nikoli Jokiću i reprezentaciji Srbije „Na spisku je...“ (video)

Svetislav Pešić o nikoli Jokiću i reprezentaciji Srbije „Na spisku je...“ (video)

Dnevnik pre 18 dana
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić je prilikom gostovanja u „Šarenici“ na RTS-u govorio o narednim obavezama pred Olimpijske igre. „Još uvek se sva takmičenja u Evropi nisu završila, neki od naših kandidata su još… »
Pešić: Naravno da se “udvaram” Jokiću

Pešić: Naravno da se “udvaram” Jokiću

Vesti online pre 17 dana
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić još jednom se sreo sa pitanjem o nastupu Nikole Jokića na Olimpijskim igrama u Parizu. Pešić je istakao da bi potencijalno učešće Jokića dosta značilo našem nacionalnom timu. – Više mi ne… »
Kari Pešić o Jokiću: ‘Na spisku je!’

Kari Pešić o Jokiću: ‘Na spisku je!’

Hot sport pre 17 dana
Videćemo hoće li biti i na konačnom spisku. Košarkaše Srbije ovog leta očekuju Olimpijske igre u Parizu, a pitanje svih pitanja je da li će centar Denvera i najbolji igrač na svetu Nikola Jokić, biti u timu!? Iako selektor košarkaške… »
Svetislav Pešić: Jokić? Na spisku je!

Svetislav Pešić: Jokić? Na spisku je!

Euronews pre 17 dana
Niko još uvek nema precizan odgovor na pitanje da li će Nikola Jokić igrati za reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama u Partizu ili ne, pa čak ni selektor Svetislav Pešić. Na ovu temu upravo je i govorio iskusni stručnjak, mada nije imao… »
Pešić o Jokiću pred Olimpijske igre: Na spisku je, a svi zdravi igrači će se odazvati

Pešić o Jokiću pred Olimpijske igre: Na spisku je, a svi zdravi igrači će se odazvati

Danas pre 17 dana
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić je prilikom gostovanja u „Šarenici“ govorio o narednim obavezama pred Olimpijske igre. Povod dolaska ternerske veličine u „Šarenicu“ je monografija o 70 godina košarke u Pirotu… »
Pešić: Zovite Jokića, pa ga pitajte (video)

Pešić: Zovite Jokića, pa ga pitajte (video)

Sportski žurnal pre 17 dana
Selektor gostovao u podkastu Politike rekao da ne krije da se udvara Nikoli. Selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić gostovao je u podkastu Politike gde je odgovarao na pitanja novinara Aleksandra Miletića. Između ostalog Miletić je pitao, da… »
Pešić: "Jokić je na spisku"

Pešić: "Jokić je na spisku"

B92 pre 17 dana
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da se Nikola Jokić nalazi na spisku za Olimpijske igre. Od 26. jula do 11. avgusta košarkaše Srbije očekuje olimpijski turnir u Lilu i Parizu, a aktuelni vicešampioni sveta u… »
Pešić govorio o Jokiću: "Na spisku je"

Pešić govorio o Jokiću: "Na spisku je"

Sportske.net pre 17 dana
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić je prilikom gostovanja u emisiji "Šarenica" na RTS-u govorio o narednim obavezama pred Olimpijske igre. Glavni povod njegovog dolaska "Šarenicu" je monografija o 70 godina košarke u Pirotu… »
"Nikola je na spisku": Selektor Srbije o Jokiću

"Nikola je na spisku": Selektor Srbije o Jokiću

Večernje novosti pre 17 dana
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije, Svetislav Pešić rekao je da se Nikola Jokić nalazi na spisku za Olimpijske igre. FOTO: FIBA.Basketball - Još uvek se sva takmičenja u Evropi nisu završila, neki od naših kandidata su još zauzeti… »
Svetislav Pešić otkrio zašto se „naravno udvara Jokiću“

Svetislav Pešić otkrio zašto se „naravno udvara Jokiću“

Sport klub pre 17 dana
Košarkaška reprezentacija Srbije fantastično je igrala prethodnog leta na Svetskom prvenstvu u Manili i obezbedila je direktan plasman na Olimpijske igre u Parizu. Kako se turnir bliži, očekivano se sve više govori o tome da li će u sastavu… »
"Zovite Jokića, pa ga pitajte!" Selektor Pešić odgovorio o Nikoli: Govore mi da mu se udvaram!

"Zovite Jokića, pa ga pitajte!" Selektor Pešić odgovorio o Nikoli: Govore mi da mu se udvaram!

Mondo pre 17 dana
Selektor Srbije Svetislav Pešić prokomentarisao Jokićevog igranje za reprezentaciju. Selektor Srbije Svetislav Pešić prokomentarisao Jokićevog igranje za reprezentaciju. Košarkaška reprezentacija Srbije ovog leta će učestvovati na Olimpijskim… »
"Što se tiče Jokića, smeta mi jedna stvar": Svetislav Pešić progovorio o centru Denvera (video)

"Što se tiče Jokića, smeta mi jedna stvar": Svetislav Pešić progovorio o centru Denvera (video)

Večernje novosti pre 17 dana
DOK svi sa nestrpljenjem očekuju spisak košarkaške reprezentacija Srbije i da li će se na njemu naći Nikola Jokić, selektor "orlova" Svetislav Pešić još jednom je govorio o centru Denver nagetsa. Foto: EPA-EFE/MARTIN DIVISEK Iskusni stručnjak je… »
„Nikola je bolji momak nego igrač“: Pešić ponovo govorio o Jokiću – Meni jedino smeta što… (video)

„Nikola je bolji momak nego igrač“: Pešić ponovo govorio o Jokiću – Meni jedino smeta što… (video)

Hot sport pre 17 dana
Selektor o našem najboljem igraču Košarkaške Srbije ovog leta čekaju Olimpijske igre u Parizu, a pitanje svih pitanja je da li će centar Denvera i najbolji igrač na svetu Nikola Jokić, biti u timu. Selektor Orlova Svetislav Pešić je bio gost u… »
Pešić: "Što se tiče Jokića, meni jedino smeta..." VIDEO

Pešić: "Što se tiče Jokića, meni jedino smeta..." VIDEO

B92 pre 17 dana
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislava Pešić još jednom je govorio o Nikoli Jokiću. Košarkaše Srbije ovog leta od 26. jula do 11. avgusta čekaju Olimpijske igre u Parizu, a pitanje svih pitanja je da li će centar Denvera biti u… »

Vesti dana »