Povezane vesti

„Hej, dok sam bila tvoja nisam bila svoja“: Snima se još jedna pesma čiji je autor Rasim Ljajić

„Hej, dok sam bila tvoja nisam bila svoja“: Snima se još jedna pesma čiji je autor Rasim Ljajić

Nova pre 17 dana
"Kasno je za kajanje" jedna je od poslednjih pesama koju je napisao predsednik Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić. On je za Kurir i podelio stihove pesme čiji je autor. „Snimanje jedne pesme je završeno u studiju, a druga se snima… »
Da l’ si ljubav il’ zabluda! Snima se još jedna pesma čiji je autor Rasim Ljajić! Hej, dok sam bila tvoja, Hej, nisam…

Da l’ si ljubav il’ zabluda! Snima se još jedna pesma čiji je autor Rasim Ljajić! Hej, dok sam bila tvoja, Hej, nisam…

IndeksOnline pre 17 dana
“Kasno je za kajanje” jedna je od poslednjih pesama koju je napisao predsednik Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić. On je za Kurir i podelio stihove pesme čiji je autor. – Snimanje jedne pesme je završeno u studiju, a druga se snima… »
Da l' si ljubav il' zabluda! Snima se još jedna pesma čiji je autor Rasim Ljajić! Hej, dok sam bila tvoja, Hej, nisam bila…

Da l' si ljubav il' zabluda! Snima se još jedna pesma čiji je autor Rasim Ljajić! Hej, dok sam bila tvoja, Hej, nisam bila…

Kurir pre 17 dana
"Kasno je za kajanje" jedna je od poslednjih pesama koju je napisao predsednik Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić. On je za Kurir i podelio stihove pesme čiji je autor. - Snimanje jedne pesme je završeno u studiju, a druga se snima sledeće… »

Vesti dana »