Povezane vesti

Dragan Stojković: Srbija čekala mene da je ponovo odvedem na Evropsko prvenstvo

Dragan Stojković: Srbija čekala mene da je ponovo odvedem na Evropsko prvenstvo

Politika 09.06.2024
Cilj svake reprezentacije je učešće na finalnom turniru. Očigledno su morali da čekaju mene da ponovo odvedem Srbiju na Evropsko prvenstvo posle toliko godina, izjavio je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi povodom… »
"Srbija čekala mene da je ponovo odvedem na EURO": Piksi moćnim rečima opisao plasman Orlova EP

"Srbija čekala mene da je ponovo odvedem na EURO": Piksi moćnim rečima opisao plasman Orlova EP

Telegraf 09.06.2024
Srbija će prvi put igrati kao samostalna država na Euru. Cilj svake reprezentacije je učešće na finalnom turniru. Očigledno su morali da čekaju mene da ponovo odvedem Srbiju na Evropsko prvenstvo posle toliko godina, izjavio je selektor fudbalske… »
Stojković: Srbija me čekala da je ponovo odvedem na Evropsko prvenstvo

Stojković: Srbija me čekala da je ponovo odvedem na Evropsko prvenstvo

Sportski žurnal 09.06.2024
Selektor Orlova je igrao na poslednjem Šampionatu 2000. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi povodom plasmana Orlova na Evropsko prvenstvo otvorio je dušu. - Cilj svake reprezentacije je učešće na finalnom turniru… »
Stojković za sajt UEFA: "Fudbal najpopularniji sport u Srbiji, učešće na EURO privilegija!"

Stojković za sajt UEFA: "Fudbal najpopularniji sport u Srbiji, učešće na EURO privilegija!"

Sportske.net 09.06.2024
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je za sajt UEFA o učešću "orlova" na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Stojković se prisetio poslednjeg nastupa naše države, tada SR Jugoslavije, na EP u Holandiji i Belgiji 2000. godine… »
Stojković: Čekali su mene da ponovo odvedem Srbiju na EP

Stojković: Čekali su mene da ponovo odvedem Srbiju na EP

Euronews 09.06.2024
Dan posle pobede protiv selekcije Švedske, selektor Dragan Stojković ponosno je pričao o dobroj igri "orlova" u Stokholmu, mada i sam priznaje da još uvek greškama, na kojima tim mora da radi. Srbija će kao što je poznato prvi put kao samostalna… »
Piksi o plasmanu Srbije na EURO: ‘Očigledno su morali mene da čekaju toliko godina da odveden Srbiju na Evropsko…

Piksi o plasmanu Srbije na EURO: ‘Očigledno su morali mene da čekaju toliko godina da odveden Srbiju na Evropsko…

Hot sport 09.06.2024
Očekivanja su zaista velika. Pred nama je dugo iščekivano Evropsko prvenstvo u fudbalu, koje će baš kao i prethodno biti igrano u formatu sa 24 ekipe koje će biti podeljene u šest grupa. Srbija se nalazi u grupi C zajedno sa Danskom, Slovenijom i… »
"Čekali su mene da Srbiju odvedem na Evropsko prvenstvo": Piksi se oglasio pred put u Nemačku

"Čekali su mene da Srbiju odvedem na Evropsko prvenstvo": Piksi se oglasio pred put u Nemačku

Večernje novosti 09.06.2024
Fudbalska reprezentacija Srbija će prvi put kao samostalna država igrati na EP. "Orlovi" će na EP, koje će biti održano od 14. juna do 14. jula u Nemačkoj, igrati u grupi C sa selekcijama Engleske, Slovenije i Danske. FOTO: Tanjug/AP - Cilj svake… »
Piksi: Dramatično, teško… put do uspeha nikada nije lak

Piksi: Dramatično, teško… put do uspeha nikada nije lak

Sport klub 09.06.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković dao je veliki intervju za zvanični sajt UEFA gde je govorio o raznim temama: igračkim danima, ranijim Evropskim šampionatima i predstojećem u Nemačkoj, o Aleksandru Mitroviću i Dušanu… »
"Srbija je čekala da je odvedem na EURO!" Selektor Stojković prekida niz dug 24 godine!

"Srbija je čekala da je odvedem na EURO!" Selektor Stojković prekida niz dug 24 godine!

Mondo 09.06.2024
Selektor Dragan Stojković Piksi govorio o reprezentaciji Srbije pred početak Evropskog prvenstva. Selektor Dragan Stojković Piksi govorio o reprezentaciji Srbije pred početak Evropskog prvenstva. Fudbalska reprezentacija Srbije imala je uspešnu… »
Piksi: "Očigledno, Srbija je čekala mene da je ponovo odvedem na EP"

Piksi: "Očigledno, Srbija je čekala mene da je ponovo odvedem na EP"

B92 09.06.2024
Dragan Stojković Piksi, selektor Srbije, dao je intervju je za sajt UEFA pred početak Evropskog prvenstva u kom je razgovor počeo od toga šta fudbal predstavlja u Srbiji. "Fudbal je definitivno sport broj jedan u Srbiji. Naša zemlja voli atlete, što… »
"Očigledno je Srbija čekala da je odvedem na EURO" Dragan Stojković Piksi otvorio dušu: Put do uspeha nikada nije lak!

"Očigledno je Srbija čekala da je odvedem na EURO" Dragan Stojković Piksi otvorio dušu: Put do uspeha nikada nije lak!

Kurir 09.06.2024
Fudbalska reprezentacija Srbije imala je uspešnu generalnu probu, pošto je trijumfom nad Švedskom (3:0) najavila učešće na Evropskom prvenstvu. Selektor Dragan Stojković može da bude zadovoljan kako je ekipa izgledala na terenu protiv Šveđana, a… »
Euro 2024 – grupa D: Grupa smrti! Težak posao za Francusku od samog početka, Holandija mora da opravda očekivanja…

Euro 2024 – grupa D: Grupa smrti! Težak posao za Francusku od samog početka, Holandija mora da opravda očekivanja…

Hot sport 09.06.2024
Grupa u kojoj će jedna vrhunska ekipa ispasti već na početku takmičenja Pred nama je dugo iščekivano Evropsko prvenstvo u fudbalu, koje će baš kao i prethodno biti igrano u formatu sa 24 ekipe koje će biti podeljene u šest grupa. Dve najbolje… »

Vesti dana »