Povezane vesti

Kumovi Dragane Kosjerine stigli na slavlje: Zbog njega je venčanje održano na dva jezika

Kumovi Dragane Kosjerine stigli na slavlje: Zbog njega je venčanje održano na dva jezika

Telegraf pre 17 dana
Kuma ima prelepo ime. Dan nakon što se voditeljka RTS Dragana Kosjerina zaklela na večnu ljubav u crkvi Svetog Marka u Beogradu dugogodišnjem dečku Bojanu Perduvu, zakazana je gala proslava u jednom hotelu. Danas će se obaviti i građansko venčanje… »
Evo zbog čega je Dragana Kosjerina napravila dvojezično venčanje! Ima veze sa kumom, a njegovo ime nosi jaku simboliku

Evo zbog čega je Dragana Kosjerina napravila dvojezično venčanje! Ima veze sa kumom, a njegovo ime nosi jaku simboliku

Kurir pre 16 dana
Voditeljka Dragana Kosjerina i njen izabranik Bojan Perduv upriličili su danas građansko venčanje u elitnom hotelu u Beogradu. Dragana Kosjerina i Bojan napravili su luskuzno slavlje za oko 100 zvanica, a ceremonija se održala na srpskom i… »
Prve fotografije sa crkvenog venčanja dragane kosjerine! Blagoslovio ih patrijarh, sveti čin obavljen u tajnosti (foto)

Prve fotografije sa crkvenog venčanja dragane kosjerine! Blagoslovio ih patrijarh, sveti čin obavljen u tajnosti (foto)

Kurir pre 16 dana
Dragana Kosjerina juče se pred bogom Bojanu zaklela na večnu ljubav u crkvi Svetog Marka, a danas su svoju ljubav krunisali i pred porodicom i prijateljima u hotelu. Njih je venčao patrijarh Porfirije u crkvi Svetog Marka na Tašmajdanu, a sveti čin… »
Olivera Kovačevič uhvatila bidermajer na svadbi Dragane Kosjerine: Voditeljka ponosno pokazala buket, a stajling čista…

Olivera Kovačevič uhvatila bidermajer na svadbi Dragane Kosjerine: Voditeljka ponosno pokazala buket, a stajling čista…

Blic pre 17 dana
Voditeljka Dragana Kosjerina i njen izabranik Bojan Perduv upriličili su danas građansko venčanje u elitnom hotelu u Beogradu. Dragana Kosjerina i Bojan napravili su luskuzno slavlje za oko 100 zvanica, a ceremonija se održala na srpskom i… »
Ništa sarma i pečenje! Isplivao meni sa venčanja Dragane Kosjerine - služe se tartufi, losos i guščija džigerica

Ništa sarma i pečenje! Isplivao meni sa venčanja Dragane Kosjerine - služe se tartufi, losos i guščija džigerica

Mondo pre 17 dana
Danas je građansko venčanje Dragane Kosjerine i Bojana Perduva. Danas je građansko venčanje Dragane Kosjerine i Bojana Perduva Voditeljka Dragana Kosjerina i njen izabranik stomatolom Bojan Perduv danas organizuju građansko venčanje u jednom elitnom… »
Ceremonija na dva jezika, skupocena venčanica i luksuzni meni: Svi detalji venčanja Dragane Kosjerine

Ceremonija na dva jezika, skupocena venčanica i luksuzni meni: Svi detalji venčanja Dragane Kosjerine

B92 pre 17 dana
Voditeljka Dragana Kosjerina i njen izabranik Bojan Perduv upriličili su danas građansko venčanje u elitnom hotelu u Beogradu. Dragana Kosjerina i Bojan napravili su luskuzno slavlje za oko 100 zvanica, a ceremonija se održala na srpskom i… »

Vesti dana »