Povezane vesti

Pogačar: Došlo je vreme da i mi njih stavimo na spiskove

Pogačar: Došlo je vreme da i mi njih stavimo na spiskove

Nova 09.06.2024
Aktivista Građanskog pokreta Bravo iz Novog Sada Miran Pogačar izjavio je da je došlo vreme, pošto Srpska napredna stranka pravi spiskove neistomišljenika i političkih protivnika, da i "mi njih stavimo na spiskove". „Ako smo mi na spisku, vreme je… »
Pogačar: Ako smo mi na spisku, vreme je da i mi njih iz SNS-a stavimo na spiskove

Pogačar: Ako smo mi na spisku, vreme je da i mi njih iz SNS-a stavimo na spiskove

Radio 021 09.06.2024
Aktivista Građanskog pokreta Bravo Miran Pogačar izjavio je da je došlo vreme, pošto Srpska napredna stranka pravi spiskove neistomišljenika i političkh protivnika, da i "mi njih stavimo na spiskove". "Ako smo mi na spisku, vreme je da i mi njih… »
Pogačar: Došlo je vreme da i mi njih iz SNS stavimo na spiskove

Pogačar: Došlo je vreme da i mi njih iz SNS stavimo na spiskove

N1 Info 09.06.2024
Aktivista Građanskog pokreta Bravo iz Novog Sada Miran Pogačar izjavio je da je došlo vreme, pošto Srpska napredna stranka pravi spiskove neistomišljenika i političkih protivnika, da i "mi njih stavimo na spiskove". „Ako smo mi na spisku, vreme je… »
Pogačar: Došlo je vreme da i mi njih iz SNS-a stavimo na spiskove

Pogačar: Došlo je vreme da i mi njih iz SNS-a stavimo na spiskove

Novi magazin 09.06.2024
Aktivista Građanskog pokreta Bravo iz Novog Sada Miran Pogačar izjavio je večeras da je došlo vreme, pošto Srpska napredna stranka pravi spiskove neistomišljenika i političkh protivnika, da i "mi njih stavimo na spiskove". "Ako smo mi na spisku… »

Vesti dana »