Povezane vesti

"Teško vreme i veliko breme" Vučić o izborima za EP: Bio sam u pravu

"Teško vreme i veliko breme" Vučić o izborima za EP: Bio sam u pravu

Dnevnik pre 18 dana
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su se velike stvari izdešavale na izborima za Evropski parlament i u Francuskoj i u Nemačkoj, kao i da mora da razmisli o tome i zajedno sa saradnicima napravi analizu. "Moram da razmislim i… »
Vučić o izborima za EP: Velike stvari su se izdešavale

Vučić o izborima za EP: Velike stvari su se izdešavale

NIN pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su se velike stvari izdešavale na izborima za Evropski parlament i u Francuskoj i u Nemačkoj, kao i da mora da razmisli o tome i zajedno sa saradnicima napravi analizu. "Moram da razmislim i sagledam… »
Vučić: Plašim se da sam bio u pravu

Vučić: Plašim se da sam bio u pravu

Pravda pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da su se velike stvari izdešavale na izborima za Evropski parlament i u Francuskoj i u Nemačkoj, kao i da mora da razmisli o tome i zajedno sa saradnicima napravi analizu. "Moram da razmislim i… »
Vučić o izborima za EP: Bio sam u pravu, moram da razmislim 48 sati sa saborcima

Vučić o izborima za EP: Bio sam u pravu, moram da razmislim 48 sati sa saborcima

Radio 021 pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su se velike stvari izdešavale na izborima za Evropski parlament i u Francuskoj i u Nemačkoj. Kako je rekao, mora da razmisli o tome i zajedno sa saradnicima napravi analizu. "Moram da razmislim i… »
"Plašim se da sam bio u pravu": Vučić o izborima za EP: Velike stvari su se izdešavale u Francuskoj i Nemačkoj, moram da…

"Plašim se da sam bio u pravu": Vučić o izborima za EP: Velike stvari su se izdešavale u Francuskoj i Nemačkoj, moram da…

Blic pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su se velike stvari izdešavale na izborima za Evropski parlament i u Francuskoj i u Nemačkoj, kao i da mora da razmisli o tome i zajedno sa saradnicima napravi analizu. "Moram da razmislim i… »
Makron raspustio skupštinu nakon poraza na izborima za EP: Francuska ide na vanredne parlamentarne izbore: "Odluka je teška"…

Makron raspustio skupštinu nakon poraza na izborima za EP: Francuska ide na vanredne parlamentarne izbore: "Odluka je teška"…

Blic pre 19 dana
Francuski predsednik Emanuel Makron raspustio je Nacionalnu skupštinu i najavio vanredne izbore, javljaju francuski mediji. Izbori će se održati 30. juna i 7. jula. ''Odlučio sam da vam vratim izbor za budućnost parlamenta. Odluka je ozbiljna i… »

Vesti dana »