Povezane vesti

Lekar napustio salu usred porođaja, beba umrla: Majka dve godine traži pravdu

Lekar napustio salu usred porođaja, beba umrla: Majka dve godine traži pravdu

N1 Info pre 16 dana
Umesto da iz porodilišta izađe nasmejana i s bebom u naručju, Maja Simić Simeunović iz Beograda je pre dve godine napustila GAK "Narodni front" tužna, izbezumljena i ogorčena jer je njena beba umrla na porođaju. Za smrt svog sina optužuje doktora… »
„Trudnoću sam vodila kod najboljeg ginekologa u Srbiji, a on je napustio porođaj jer mu se završila smena“: Maja krivi…

„Trudnoću sam vodila kod najboljeg ginekologa u Srbiji, a on je napustio porođaj jer mu se završila smena“: Maja krivi…

Nova pre 16 dana
Umesto da iz porodilišta izađe nasmejana i s bebom u naručju, Maja Simić Simeunović iz Beograda je pre dve godine napustila GAK "Narodni front" tuzna, izbezumljena, ali ujedno i ogorčena jer je njeno novorođenče umrlo na porođaju. Za smrt svog… »
„Trudnoću sam vodila kod najboljeg ginekologa u Srbiji, a on je napustio porođaj jer mu se završila smena“: Maja krivi…

„Trudnoću sam vodila kod najboljeg ginekologa u Srbiji, a on je napustio porođaj jer mu se završila smena“: Maja krivi…

Nova pre 16 dana
Umesto da iz porodilišta izađe nasmejana i s bebom u naručju, Maja Simić Simeunović iz Beograda je pre dve godine napustila GAK "Narodni front" tuzna, izbezumljena, ali ujedno i ogorčena jer je njeno novorođenče umrlo na porođaju. Za smrt svog… »

Vesti dana »