Povezane vesti
Obnova sata na Petrovaradinskoj tvrđavi (AUDIO)
RTV 10.06.2024
PETROVARADIN - Uskoro počinje restauracija sata na Petrovaradinskoj tvrđavi koji je prošle godine pretrpeo veliku štetu za vreme superćelijskih oluja. Obnova će koštati skoro devet miliona dinara, a trajaće 150 radnih dana. Toranj sa satom poslednji put… »
Evo kolika je vrednost radova a odabrani su i izvođači Uskoro obnova tornja sa satom na gornjem Ludvigovom bastionu (foto)
Dnevnik 10.06.2024
Obnova tornja sa satom na gornjem Ludvigovom bastionu Petrovaradinske tvrđave, koji je oštećen tokom prošlogodišnjih oluja, trebalo bi uskoro da počne i koštaće gotovo devet miliona dinara (8.887.440), s PDV–om. Reč je o građevinsko–zanatskim i… »
Vesti dana »
Paragvaj priredio najveće iznenađenje na Mundijalu: Nemačka nakon penala eliminisana već u šesnaestini finala
Danas pre 1 satjoš 15 povezanih
Đoković posle teške pobede protiv Kineza progovorio o teškoj temi: "Vidim da se Alkaraz i neki žale..."
Telegraf pre 1 satjoš 10 povezanih
Nemački mediji: Policija sumnja da je spor oko starateljstva nad bebom mogući motiv ubistva šestoro ljudi
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Milanović: Ne znam koga to Plenković misli da pošalje u Pariz, možda neke 'ćace' koje će mu Vučić pozajmiti?
Nova pre 2 satajoš 1 povezana



