Povezane vesti

Funkcioner koji nije dobio poziv da učestvuje: Svesrpski sabor u funkciji jačanja pozicije Vučića i Dodika

Funkcioner koji nije dobio poziv da učestvuje: Svesrpski sabor u funkciji jačanja pozicije Vučića i Dodika

N1 Info pre 19 dana
Predsedavajući Predstavničkog doma Parlamenta Federacije BiH Dragan Mioković rekao je za N1 da je format koji je demonstriran na prvom Svesrpskom saboru nešto gde ne bi želeo da učestvuje. "Sve ovo što je priređeno u Beogradu praktično je u… »
Funkcioner koji nije dobio poziv da učestvuje: Svesrpski sabor u funkciji jačanja pozicije Vučića i Dodika

Funkcioner koji nije dobio poziv da učestvuje: Svesrpski sabor u funkciji jačanja pozicije Vučića i Dodika

Novi magazin pre 19 dana
Predsedavajući Predstavničkog doma Parlamenta Federacije BiH Dragan Mioković rekao je za N1 da je format koji je demonstriran na prvom Svesrpskom saboru nešto gde ne bi želeo da učestvuje. "Sve ovo što je priređeno u Beogradu praktično je u… »
„Zašto ja nisam dobio poziv na Svesrpski sabor? Zato što nisam nacionalista“: Ovako Dragan Mioković, Srbin i visoki…

„Zašto ja nisam dobio poziv na Svesrpski sabor? Zato što nisam nacionalista“: Ovako Dragan Mioković, Srbin i visoki…

Nova pre 19 dana
Predsedavajući Predstavničkog doma Parlamenta Federacije BiH Dragan Mioković nije bio pozvan na Prvi svesrpski sabor koji je u subotu održan u Beogradu. Kaže da pozivnice nisu dobili ni mnogi Srbi iz Hrvatske, Slovenije, Severne Makedonije, a da je… »
„Zašto ja kao Srbin nisam pozvan na Svesrpski sabor?“: Izjava srpskog političara iz BiH deli se na mrežama, a šta je…

„Zašto ja kao Srbin nisam pozvan na Svesrpski sabor?“: Izjava srpskog političara iz BiH deli se na mrežama, a šta je…

Danas pre 19 dana
Dragan Mioković, novoimenovani predsedavajući Zastupničkog doma Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine, u intervjuu datom bosanskoj Federalnoj televiziji neposredno pred održavanje Svesrpskog sabora u Beogradu, negodovao je što on kao Srbin poziv… »

Vesti dana »