Povezane vesti
Evropski izbori iz beogradskog ugla: Novi i stari izazovi pred Srbijom
Glas Amerike 10.06.2024
Beograd — Uprkos prodoru stranaka krajnje desnice na izborima za Evropski parlament (EP) održanim u nedelju, i dodatnoj neizvesnosti po pitanju budućeg političkog pravca kretanja Evropske unije (EU), Evropska narodna partija desnog centra (EPP) i dalje… »
Analiza rezultata izbora za Europski parlament: Centar vodi, za sada
Slobodna Evropa 10.06.2024
Uprkos svim naslovima o naletu populističke desnice, glavni zaključak izbora za Europski parlament (EP) je da tri najveće političke grupe u Domu ostaju nepromijenjene. Nakon što su građani Europske unije (EU) izašli da glasaju u 27 zemalja članica između… »
Preliminarni rezultati izbora za EP: Ojačali i EPP i krajnja desnica
Radio sto plus 10.06.2024
Prema preliminarnim rezultatima, predstavljenim u Evropskom parlamentu, EPP će imati više mandata nego u prethodnom sazivu i sa socijaldemokratama, koje su neznatno oslabile, ostaće dominantna snaga u zakonodavnom telu EU. Zelene i regionalne partije i… »
Vesti dana »
Nije postignut sporazum u Pakistanu: Vens kaže - lošija vest za Teheran, nego za SAD
N1 Info pre 57 minutajoš 23 povezane
Parlamentarni izbori u Mađarskoj, birališta otvorena u šest sati
Sputnik pre 43 minutajoš 16 povezanih
Pregovori SAD i Irana o prekidu vatre završeni bez dogovora
Serbian News Media pre 23 minutajoš 14 povezanih





