Povezane vesti

„Doktor mi je polomio tri pršljena, trpela sam neverovatne bolove“: Popularna glumica o teškom porođaju – „Napravili…

„Doktor mi je polomio tri pršljena, trpela sam neverovatne bolove“: Popularna glumica o teškom porođaju – „Napravili…

Nova pre 18 dana
Glumica Ivana Jovanović proslavila se ulogom Nede u seriji "Greh njene majke", a uprkos popularnosti svoj privatni život je čuvala daleko od očiju javnosti. Ivana Jovanović je posvećena porodici, a jednom prilikom govorila je o porođaju koji ne… »
"Doktor mi je polomio tri pršljena, mesecima sam trpela neverovatne bolove": Naša glumica preživela težak porođaj…

"Doktor mi je polomio tri pršljena, mesecima sam trpela neverovatne bolove": Naša glumica preživela težak porođaj…

Blic pre 18 dana
Glumica Ivana Jovanović proslavila se ulogom Nede u seriji "Greh njene majke", a o njenom privatnom životu ne zna se mnogo. Ivana je jednom prilikom govorila o porođaju, koji ne pamti po lepom. - Nakon porođaja, lekari su mi rekli kako je trebalo da… »
"Polomio mi je tri pršljena" Srpska glumica prošla pakao na porođaju, doktor je nabio laktom u stomak

"Polomio mi je tri pršljena" Srpska glumica prošla pakao na porođaju, doktor je nabio laktom u stomak

Mondo pre 18 dana
Ivana Jovanović svojevremeno je jedva preživela porođaj, zbog čega je odustala od želje da ima još dece. Ivana Jovanović svojevremeno je jedva preživela porođaj, zbog čega je odustala od želje da ima još dece. Ivana Jovanović, koju je šira… »

Vesti dana »