Povezane vesti

Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

Politika 10.06.2024
KIJEV – Šef Državne agencije za obnovu i razvoj infrastrukture Ukrajine Mustafa Najem podneo je danas ostavku. „Sam sam doneo odluku zbog sistemskih prepreka koje mi ne dozvoljavaju da nastavim da efikasno sprovodim svoja ovlašćenja”, naveo je… »
Šef ukrajinske Agencije za obnovu infrastrukture podnio ostavku uoči Berlinske konferencije

Šef ukrajinske Agencije za obnovu infrastrukture podnio ostavku uoči Berlinske konferencije

Slobodna Evropa 10.06.2024
Šef ukrajinske Agencije za obnovu i razvoj infrastrukture Mustafa Najem podnio je ostavku samo dan prije velike konferencije u Berlinu, čiji je cilj obnova zemlje nakon završetka rata s Rusijom. Najem je 10. juna na društvenim mrežama napisao da je… »
Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

Blic 10.06.2024
Šef Državne agencije za obnovu i razvoj infrastrukture Ukrajine Mustafa Najem podneo je danas ostavku. "Sam sam doneo odluku zbog sistemskih prepreka koje mi ne dozvoljavaju da nastavim da efikasno sprovodim svoja ovlašćenja", naveo je Najem na svom… »
Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

B92 10.06.2024
Šef Državne agencije za obnovu i razvoj infrastrukture Ukrajine Mustafa Najem podneo je danas ostavku. "Sam sam doneo odluku zbog sistemskih prepreka koje mi ne dozvoljavaju da nastavim da efikasno sprovodim svoja ovlašćenja", naveo je Najem na svom… »
Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

Šef ukrajinske agencije za obnovu podneo ostavku

RTV 10.06.2024
KIJEV - Šef Državne agencije za obnovu i razvoj infrastrukture Ukrajine Mustafa Najem podneo je danas ostavku. "Sam sam doneo odluku zbog sistemskih prepreka koje mi ne dozvoljavaju da nastavim da efikasno sprovodim svoja ovlašćenja", naveo je Najem… »

Vesti dana »