Povezane vesti

Fudbalski reprezentativac Gvineje Bisao Dalsio novo pojačanje Crvene zvezde

Fudbalski reprezentativac Gvineje Bisao Dalsio novo pojačanje Crvene zvezde

Politika pre 17 dana
Reprezentativac Gvineje Bisao Dalsio Gomeš potpisao je dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom uz mogućnost produženja na još jednu sezonu, saopštio je danas beogradski klub. Dalsio je u novom klubu zadužio dres sa brojem 22. „Veoma sam srećan… »
Zvanično - Zvezda predstavila novo pojačanje!

Zvanično - Zvezda predstavila novo pojačanje!

Sportske.net pre 17 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas vezistu Dalsija Gomeša. Luka Ilić, Nemanja Stojić i Dalsio Gomeš. To je za sada prelazni rok novog šampiona Srbije. "Veoma sam srećan što sam ovde i što ću moći da doprinesem ekipi. Crvena zvezda… »
Novo pojačanje stiglo na Marakanu! Dalsio potpisao za Zvezdu!

Novo pojačanje stiglo na Marakanu! Dalsio potpisao za Zvezdu!

Telegraf pre 17 dana
Potpis je ozvaničen. Fudbalski klub Crvena zvezda ozvaničio je potpis Dalsia na stadionu “Rajko Mitić”. Potpisan je dvogodišnji ugovor sa opcijom produžetka na još jednu sezonu Dalsio Gomeš, koji je zadužio broj 22 izneo je svoje utiske. -… »
Dalsio Gomeš potpisao za Zvezdu

Dalsio Gomeš potpisao za Zvezdu

Sportski žurnal pre 16 dana
Reprezentativac Gvineje Bisao istakao da je već imao prilike da sarađuje sa Milojevićem. U prostorijama stadiona “Rajko Mitić” dvogodišnji ugovor sa opcijom produžetka na još jednu sezonu potpisao je Dalsio Gomeš. U Crvenoj zvezdi je zadužio… »
Reprezentativac Gvineje Bisao treće pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku

Reprezentativac Gvineje Bisao treće pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku

Danas pre 16 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da je reprezentativac Gvineje Bisao Dalsio Gomeš novi igrač tog kluba. On je potpisao dvogodišnji ugovor, sa opcijom produžetka na još jednu sezonu, a nosiće dres sa brojem 22. „Veoma sam srećan… »
Sada je i zvanično: Zvezda predstavila novo pojačanje u veznom redu! (foto)

Sada je i zvanično: Zvezda predstavila novo pojačanje u veznom redu! (foto)

Hot sport pre 16 dana
„Veoma sam srećan što sam ovde i što ću moći da doprinesem ekipi“ Gotovo je, Crvena zvezda ima novog centealnog veznog igrača. U pitanju je Dalsio Gomeš, koji dolazi iz APOELA, a ranije je već sarađivao sa Vladanom Milojevićem. – Veoma sam… »
Bomba na "marakani", evo zamene za stamenića: Ozvaničeno pojačanje, Milojević ga dobro zna!

Bomba na "marakani", evo zamene za stamenića: Ozvaničeno pojačanje, Milojević ga dobro zna!

Mondo pre 16 dana
Crvena zvezda je dovela još jedno pojačanje u veznom redu! Crvena zvezda je dovela još jedno pojačanje u veznom redu! Fudbalski klub Crvena zvezda nastavio je sa pojačanjima, a nakon dolaska Luke Ilića sada je ugovor sa crveno-belima potpisao… »
Zvezda predstavila treće pojačanje: Stigla Stamenićeva zamena FOTO

Zvezda predstavila treće pojačanje: Stigla Stamenićeva zamena FOTO

B92 pre 16 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda potvrdio je dolazak Dalsija Gomeša. Doskorašnji fudbaelr APOEL-a je u prostorijama stadiona "Rajko Mitić" potpisao dvogodišnji ugovor sa opcijom produžetka na još jednu sezonu. Dalsio se najbolje snalazi u ulozi… »
Gotovo! Zvezda ima novog vezistu! Gomeš predstavljen na Marakani: Ne volim da pričam o sebi, tu sam da pomognem!

Gotovo! Zvezda ima novog vezistu! Gomeš predstavljen na Marakani: Ne volim da pričam o sebi, tu sam da pomognem!

Kurir pre 16 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda nastavlja da vredno radi u aktuelnom prelaznom roku, a danas je u prostorijama stadiona “Rajko Mitić” dvogodišnji ugovor sa opcijom produžetka na još jednu sezonu parafirao Dalsio Gomeš, koji je zadužio broj 22… »
Dalsio zadužio Zvezdin dres "22": Drago mi je da opet radim sa Milojevićem

Dalsio zadužio Zvezdin dres "22": Drago mi je da opet radim sa Milojevićem

Euronews pre 16 dana
Luka Ilić, Nemanja Stojić - Dalsio Gomeš. Crvena zvezda je danas zvanično predstavila treće pojačanje. U prostorijama stadiona "Rajko Mitić" dvogodišnji ugovor sa opcijom produžetka na još jednu sezonu parafirao bivši igrač APOEL-a Dalsio… »
Zvezda dovela važno pojačanje: Stigao organizator igre za Ligu šampiona! (video)

Zvezda dovela važno pojačanje: Stigao organizator igre za Ligu šampiona! (video)

Večernje novosti pre 16 dana
FK Crvena zvezda je nedavno počeo da predstavlja pojačanja za novu sezonu i juriš ka Ligi šampiona, a danas je ekipa srpskog prvaka dobila novo pojačanje. FOTO: M. Vukadinović U prostorijama stadiona „Rajko Mitić” dvogodišnji ugovor sa opcijom… »

Vesti dana »