Povezane vesti

„Mislila sam da se šali, a onda je došla hitna“: Voditeljki RTS-a muž umro na letovanju, izgovorila reči koji izazivaju…

„Mislila sam da se šali, a onda je došla hitna“: Voditeljki RTS-a muž umro na letovanju, izgovorila reči koji izazivaju…

Nova pre 18 dana
Voditeljka RTS-a Jelena Popović progovorila je o gubitku supruga koji je iznenada umro dok su sa ćerkom Anom bili na letovanju u Grčkoj. Voditeljka Jelena Popović priznala je da su ona i ćerka morale da idu na psihoterapije kako bi lakše prebrodile… »
Voditeljki RTS-a muž umro na letovanju! Drama u Grčkoj: "Mislila sam da se šali, a onda..."

Voditeljki RTS-a muž umro na letovanju! Drama u Grčkoj: "Mislila sam da se šali, a onda..."

Mondo pre 18 dana
Voditeljka Jelena Popović podelila je tragičnu priču o smrti supruga. Voditeljka Jelena Popović podelila je tragičnu priču o smrti supruga. Voditeljka RTS-a Jelena Đorđević Popović doživela je tešku tragdiju od koje su se ona, ali i njene… »
Voditeljki RTS umro muž dok su bili na letovanju: "Kada je došla Hitna pomoć shvatila sam da nema spasa"

Voditeljki RTS umro muž dok su bili na letovanju: "Kada je došla Hitna pomoć shvatila sam da nema spasa"

Telegraf pre 18 dana
Nakon teškog životnog perioda, voditeljka je bila na psihološkim terapijama. Voditeljka RTS Jelena Popović progovorila je o teškom periodu, kada joj je iznenada umro suprug dok su bili na letovanju sa ćerkom Anom. Jelena je otkrila čega se… »

Vesti dana »