Povezane vesti

Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

N1 Info pre 16 dana
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je danas da će 20 srpskih policajca brinuti o bezbednosti fudbalske reprezentacije Srbije na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. „Ja sam uvek veliki optimista. Kada čovek postane… »
"Orlove" u Nemačkoj čuvaju i srpski policajci

"Orlove" u Nemačkoj čuvaju i srpski policajci

B92 pre 16 dana
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je da će 20 srpskih policajca brinuti o bezbednosti fudbalske reprezentacije Srbije na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. "Ja sam uvek veliki optimista. Kada čovek postane ministar… »
Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Novi magazin pre 16 dana
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je danas da će 20 srpskih policajca brinuti o bezbednosti fudbalske reprezentacije Srbije na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. "Ja sam uvek veliki optimista. Kada čovek postane… »
Ivica Dačić posetio fudbalere Srbije pred put na euro: Aleksandra Mitrovića podsetio na zlato iz Litvanije

Ivica Dačić posetio fudbalere Srbije pred put na euro: Aleksandra Mitrovića podsetio na zlato iz Litvanije

Telegraf pre 16 dana
On je rekao da ih je tada dočekao na aerodromu. Fudbalska reprezentacija Srbije je spremna za put u Nemačku na Evropsko prvenstvo, a u susret tome je našu selekciju pozdravio i Ivica Dačić, inače potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih… »
Ivica Dačić posetio reprezentaciju Srbije u trening centru u Staroj Pazovi

Ivica Dačić posetio reprezentaciju Srbije u trening centru u Staroj Pazovi

RTV pre 16 dana
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić posetio je danas fudbalsku reprezentaciju i poželeo im da dostojno reprezentuju Srbiju na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Ministar Dačić je sa članovima svoje… »
Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Insajder pre 16 dana
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je 10. juna da će 20 srpskih policajca brinuti o bezbednosti fudbalske reprezentacije Srbije na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. 'Ja sam uvek veliki optimista. Kada čovek postane… »
Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Dačić: Srpske fudbalere u Nemačkoj čuvaće 20 srpskih policajaca

Radio sto plus pre 16 dana
“Ja sam uvek veliki optimista. Kada čovek postane ministar unutrašnjih poslova, onda ga uglavnom ne zanimaju toliko rezultati, koliko bezbednosni aspekt cele situacije. Pred nama je veliki izazov. MUP i policija zajedno sa Fudbalskim savezom Srbije… »

Vesti dana »