Povezane vesti

Uhvaćen kada je inspektor primetio trgovinu drogom

Uhvaćen kada je inspektor primetio trgovinu drogom

Politika 11.06.2024
Novi Sad – Pripadnici MUP-a u Beočinu uhapsili su P. B. (40) iz ovog mesta, osumnjičenog za nelegalnu trgovinu narkoticima, navodi u saopštenju Policijska uprava Novi Sad. Sumnja se da je on, iz automobila, prodao kesicu sa amfetaminom 32-godišnjem… »
Ovako je uhapšen osumnjičeni za ubistvo oca: Policajci mu postavili 1 pitanje, a odgovor ih je šokirao! Lopatu smrti krio u…

Ovako je uhapšen osumnjičeni za ubistvo oca: Policajci mu postavili 1 pitanje, a odgovor ih je šokirao! Lopatu smrti krio u…

Kurir 11.06.2024
Jožef Mičik (37) uspeo je da od 2021. godine skriva da je počinio stravičan zločin, a sve se otkrilo kada je rešio da proda kuću u Subotici. Jožef Mičik (37) uhapšen je u Subotici zbog sumnje da je pre tri godine ubio svog oca Jožefa Mičika… »
(Video, Foto) pogledajte kako je automobil udario policajca u Novom Sadu Vozač automobila bio pod narkoticima, teško…

(Video, Foto) pogledajte kako je automobil udario policajca u Novom Sadu Vozač automobila bio pod narkoticima, teško…

Dnevnik 11.06.2024
Četrdesettrogodišnji saobraćajni policajac na motoru povređen je juče u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila nešto posle 13 časova na uglu Kraljevića Marka i Bulevara kralja Petra I u Novom Sadu. Nezgodu je izazvao vozač automobila a na lice… »
Jeo očevo telo, zazidala muža u bure, bebu držala u zamrzivaču: Oni su živeli sa telima svojih najbližih

Jeo očevo telo, zazidala muža u bure, bebu držala u zamrzivaču: Oni su živeli sa telima svojih najbližih

Telegraf 11.06.2024
Ovo su najbizarniji slučajevi iz Srbije u kojima su osumnjičeni živeli sa telima bližnje osobe u kući ili okolini. Jožef Mičik (37) je osumnjičen da je pre tri godine u kući u Subotici ubio oca u da je telo držao u kući sve do juče, kada je… »
"Ja bih mu presudio" Ubio oca u Subotici i krio leš 3 godine, telo držao ispod kuće

"Ja bih mu presudio" Ubio oca u Subotici i krio leš 3 godine, telo držao ispod kuće

Mondo 11.06.2024
Jožef Mičik uspeo je da sakrije zločin tri godine koji je počinio u Subotici. Jožef Mičik uspeo je da sakrije zločin tri godine koji je počinio u Subotici. Jožef Mičik (21) uspeo je da sakrije zločin koji je počinio 2021. godine, a otkriven je… »
Da li je ovo bio ključan trenutak za rasvetljavanje zločina u Subotici: Komšija sumnjao u ono što je Jožef govorio o…

Da li je ovo bio ključan trenutak za rasvetljavanje zločina u Subotici: Komšija sumnjao u ono što je Jožef govorio o…

Nova 11.06.2024
Jožefa Mičika iz Subotice pre tri godine ubio je njegov sin Jožef (37), tako što ga je posle rasprave izudarao lopatom, a potom njegovo telo sakrio u pomoćnom objektu. Pošto tri godine nisu dobijali precizne informacije o tome gde je Jožef i pošto… »
"Ja više nemam brata, tražiću da dobije najveću kaznu": Ispovest drugog sina ubijenog Jožefa u Subotici: "Jako mi je…

"Ja više nemam brata, tražiću da dobije najveću kaznu": Ispovest drugog sina ubijenog Jožefa u Subotici: "Jako mi je…

Blic 11.06.2024
Silvester M. iz Subotice, kome je pre tri godine ubijen otac Jožef M. (57), a čije telo je policija u ponedeljak 10. juna pronašla u podrumu porodične kuće, kaže za „Blic“ da osumnjičenog Jožefa M. (37) ne smatra bratom i da „ni slučajno ne… »
Šok i neverica u Subotici „Dnevnik“ na licu mesta: Osumnjičen da je ubio oca lopatom, pa tri godine živeo s lešom…

Šok i neverica u Subotici „Dnevnik“ na licu mesta: Osumnjičen da je ubio oca lopatom, pa tri godine živeo s lešom…

Dnevnik 11.06.2024
U Ulici Filipa Filipovića, području poznatom kao Srpski šor u Subotici, zavladao je muk nakon što je otkriveno da je Jožef M. (37), sin Jožefa M., uhapšen zbog sumnje da ga je pre tri godine lopatom brutalno usmrtio. Šta je motiv ubistva još se… »
Kako je otkriven stravičan zločin u Subotici: Drugi sin ubijenog muškarca insistirao da mu traže oca, a evo šta je…

Kako je otkriven stravičan zločin u Subotici: Drugi sin ubijenog muškarca insistirao da mu traže oca, a evo šta je…

Nova 11.06.2024
Stravičan zločin potresao je javnost u Srbiji nakon što je otkriveno da je muškarac J. M. (37), kako se sumnja, pre tri godine ubio oca nakon svađe u Subotici, a potom njegovo telo zakopao u pomoćnoj prostoriji u kuću. Zločin se dogodio u naselju… »
„Žalio se na oca zbog velikog računa za struju, hteo je tužbu da pokrene“: Telo Jožefa bilo u kotlarnici, prekriveno…

„Žalio se na oca zbog velikog računa za struju, hteo je tužbu da pokrene“: Telo Jožefa bilo u kotlarnici, prekriveno…

Nova 11.06.2024
Subotičani, ali i celokupna domaća javnost, ostala je u šoku kada se saznalo da je Jožef M. (37), pre tri godine, ubio svog oca Jožefa, a njegovo telo zakopao u pomoćnoj zgradi porodične kuće. Ceo slučaj otkriven je pre nekoliko dana, a kako su… »
Pričao da mu je otac u zatvoru jer je pijan vozio bicikl, te da je na lečenju: Komšije sumnjale u Jožefovu priču, ali niko…

Pričao da mu je otac u zatvoru jer je pijan vozio bicikl, te da je na lečenju: Komšije sumnjale u Jožefovu priču, ali niko…

Nova 11.06.2024
Jožef M. (37) brutalno je ubio svog oca Jožefa, pre tri godine, a njegovo telo sakrio je u pomoćnoj zgradi porodične kuće u Subotici. Komšije su ispričale za portal Nova.rs da su se često raspitivale o čoveku čije je telo pronađeno pre nekoliko… »
"Bio je agresivan posle saobraćajke! Kada bi se otac napio, Jožef bi ga tukao!" Ovo je kuća u kojoj je nađeno telo ubijenog…

"Bio je agresivan posle saobraćajke! Kada bi se otac napio, Jožef bi ga tukao!" Ovo je kuća u kojoj je nađeno telo ubijenog…

Kurir 11.06.2024
Meštani Subotice šokirali su se nakon što su saznali da je osumnjičen Jožef Mičik (37) ubio svog oca Jožefa Mičika pre tri godine nakon svađe, a da je potom živeo sa njegovim telom u porodičnoj kući. Pa da podsetimo, MUP je sinoć saopštio da… »
Drogirani vozač oborio policajca! Novosadski policajac je povređen na motociklu u teškom stanju, evo šta je pokazala…

Drogirani vozač oborio policajca! Novosadski policajac je povređen na motociklu u teškom stanju, evo šta je pokazala…

Blic 11.06.2024
Novosadski saobraćajni policajac koji je teško povređen nakon što je juče na njega automobilom naleteo D. Š. (45) iz Vrbasa nalazi se u bolnici, a nakon operacije noge njegovo stanje je još uvek veoma ozbiljno i budno se prati, saznaje "Blic"… »
Drogirani vozač oborio policajca! Novosadski policajac je povređen na motociklu u teškom stanju, evo šta je pokazala…

Drogirani vozač oborio policajca! Novosadski policajac je povređen na motociklu u teškom stanju, evo šta je pokazala…

Blic 11.06.2024
Novosadski saobraćajni policajac koji je teško povređen nakon što je juče na njega automobilom naleteo D. Š. (45) iz Vrbasa nalazi se u bolnici, a nakon operacije noge njegovo stanje je još uvek veoma ozbiljno i budno se prati, saznaje "Blic"… »
Vozač koji je oborio policajca na motoru sutra pred tužiocem! Analize će pokazati da li je u krvi imao drogu

Vozač koji je oborio policajca na motoru sutra pred tužiocem! Analize će pokazati da li je u krvi imao drogu

Kurir 11.06.2024
Muškarac D. Š. (45) iz Vrbasa koji je juče učestvovao u saobraćajnoj nesreći i udario policijskog službenika na motoru biće saslušan sutra u Osnovnom javnom tužilaštvu u Novom Sadu. Nesreća se dogodila juče oko 13.30 sati na raskrsnici… »
Inspektor uhvatio dilera (40) iz beočina na delu! Iz kola prodao kesicu, pa pokušao da pobegne

Inspektor uhvatio dilera (40) iz beočina na delu! Iz kola prodao kesicu, pa pokušao da pobegne

Kurir 11.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beočinu uhapsili su P. B. (40) iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Sumnja se da je on, juče, iz… »
Inspektor otkrio prodaju narkotika dok je dolazio na posao

Inspektor otkrio prodaju narkotika dok je dolazio na posao

Euronews 11.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beočinu uhapsili su P. B. (40) iz ovog mesta, zbog sumnje da je prodao 32-ogodišnjem Beočincu kesicu sa amfetaminom. On je osumnjičen za krivično delo, neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet… »
Policija mu u stanu našla "cigle" droge, paketi obeleženi crvenim žigom: Uhapšen muškarac u Sremskoj Mitrovici

Policija mu u stanu našla "cigle" droge, paketi obeleženi crvenim žigom: Uhapšen muškarac u Sremskoj Mitrovici

Telegraf 11.06.2024
Policija je pronašla četiri kilograma i 189 grama biljne materije za koju se sumnja da je marihuana i digitalnu vagicu. Policajci u Sremskoj Mitrovici zaplenili su više od četiri kilograma biljne materije za koju se sumnja da je marihuana i uhapsili… »
Beočinac iz kola prodavao drogu mušteriji, video ih inspektor dok je išao na posao

Beočinac iz kola prodavao drogu mušteriji, video ih inspektor dok je išao na posao

Radio 021 11.06.2024
Beočinska policija uhapsila je P. B. (40) iz ovog mesta zbog trgovine drogom. Sumnja se da je on juče iz automobila prodao kesicu sa amfetaminom tridesetdvogodišnjem Beočincu. To je primetio kriminalistički inspektor, dolazeći na posao, pa je… »
"Rekao nam je da je otac u zatvoru": Komšinica Jožefa iz Subotice u šoku nakon otkrića brutalnog ubistva: "u podrumu su mu…

"Rekao nam je da je otac u zatvoru": Komšinica Jožefa iz Subotice u šoku nakon otkrića brutalnog ubistva: "u podrumu su mu…

Blic 11.06.2024
U Ulici Filipa Filipovića, u kraju poznatijem kao Srpski šor u Subotici, vladaju šok i neverica od kada je juče uhapšen Jožef Mičik zbog sumnje da je pre tri godine lopatom ubio oca, koji se isto zvao - Jožef Mičik. Kapija broj šest ispred kuće… »
Prodavao drogu, a nije znao ko ga posmatra: Beočinac uhapšen na bizaran način, zamalo da se izvuče nekažnjeno

Prodavao drogu, a nije znao ko ga posmatra: Beočinac uhapšen na bizaran način, zamalo da se izvuče nekažnjeno

Blic 11.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beočinu uhapsili su P. B. (1984) iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Sumnja se da je on, juče, iz… »
„Lagao me je da nam je otac u zatvoru, uvek je nešto muljao“: Potresna ispovest brata Jožefa iz Subotice koji je ubio…

„Lagao me je da nam je otac u zatvoru, uvek je nešto muljao“: Potresna ispovest brata Jožefa iz Subotice koji je ubio…

Nova 11.06.2024
"Ja bih mu prvi sudio! Treba da dobije 40 godina zatvora. Lagao me je da nam je otac u zatvoru, a zločin je otkriven kada sam ja prijavio nestanak oca..." Ovim potresnim rečima za Kurir priča Silvester Mičik, brat osumnjičenog Jožefa Mičika (37) i… »
"Ja bih mu prvi sudio, lagao je" Oglasio se brat osumnjičenog za ubistvo oca u Subotici, ovako je otkriven zločin

"Ja bih mu prvi sudio, lagao je" Oglasio se brat osumnjičenog za ubistvo oca u Subotici, ovako je otkriven zločin

Mondo 11.06.2024
Oglasio se brat osumnjičenog za ubistvo oca u Subotici. Oglasio se brat osumnjičenog za ubistvo oca u Subotici. "Ja bih mu prvi sudio! Treba da dobije 40 godina zatvora. Lagao me je da nam je otac u zatvoru, a zločin je otkriven kada sam ja prijavio… »
Kupio drogu, pa naleteo na inspektora Diler video, pobegao, pa dolijao

Kupio drogu, pa naleteo na inspektora Diler video, pobegao, pa dolijao

Dnevnik 11.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beočinu uhapsili su P. B. (1984) iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Sumnja se da je on, juče, iz… »
Beočinac uhvaćen na delu dok je prodavao drogu: Primetio ga inspektor kad je išao na posao

Beočinac uhvaćen na delu dok je prodavao drogu: Primetio ga inspektor kad je išao na posao

Telegraf 11.06.2024
P. B. je određeno zadržavanje do 48 sati. Policija u Beočinu uhapsila je P. B. (40) zbog sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Sumnja se da je on juče, iz automobila, prodao kesicu sa… »
Ja bih mu prvi sudio! Lagao me da je otac U zatvoru! Oglasio se drugi sin ubijenog Jožefa! Teška ispovest: Uvek je nešto…

Ja bih mu prvi sudio! Lagao me da je otac U zatvoru! Oglasio se drugi sin ubijenog Jožefa! Teška ispovest: Uvek je nešto…

Kurir 11.06.2024
Ja bih mu prvi sudio! Treba da dobije 40 godina zatvora. Lagao me je da nam je otac u zatvoru, a zločin je otkriven kada sam ja prijavio nestanak oca... Ovim potresnim rečima za Kurir priča Silvester Mičik, brat osumnjičenog Jožefa Mičika (37) i… »
"Pričao je da je u zatvoru..." Komšije o sinu koji je ubio oca u Subotici, pa 3 godine držao telo u kući

"Pričao je da je u zatvoru..." Komšije o sinu koji je ubio oca u Subotici, pa 3 godine držao telo u kući

Mondo 11.06.2024
Komšije su progovorile o sinu koji je ubio oca i držao ga u kući u Subotici. Komšije su progovorile o sinu koji je ubio oca i držao ga u kući u Subotici. J. M. (37) iz Subotice uhapšen je zbog sumnje da je pre tri godine ubio svog oca i zakopao ga… »
Jožef lopatom ubio oca pre 3 godine, pa živeo sa njegovim raspalim lešom: Detalji jezivog zločina u Subotici

Jožef lopatom ubio oca pre 3 godine, pa živeo sa njegovim raspalim lešom: Detalji jezivog zločina u Subotici

Telegraf 11.06.2024
Umotao ga je u stare čaršave i krpe. Jožef Mičik (37), kako se sumnja, ubio je svog oca lopatom nakon svađe u porodičnoj kući u Subotici. Ovaj zločin je počinio pre 3 godine, a uhapšen je juče. Kako nezvanično saznajemo, njegov leš je sakrio… »
Ovo je muškarac koji je ubio oca u Subotici: Jožef posle svađe nasrnuo na čoveka, pa telo skrivao tri godine u pomoćnoj…

Ovo je muškarac koji je ubio oca u Subotici: Jožef posle svađe nasrnuo na čoveka, pa telo skrivao tri godine u pomoćnoj…

Nova 11.06.2024
Policija u Subotici posle tri godine rasvetlila je slučaj ubistva, kada je Jožef M. posle rasprave nasrnuo na svog oca, a potom njegovo telo sakrio u jednoj od pomoćnih prostorija u kući. Kako je napisano, Jožef M. (37) svog oca je ubio tako što ga… »
Ovo je jožef, osumnjičen da je zverski lopatom ubio oca pre 3 godine Otkriven jezivi zločin u Subotici, koji ledi krv u…

Ovo je jožef, osumnjičen da je zverski lopatom ubio oca pre 3 godine Otkriven jezivi zločin u Subotici, koji ledi krv u…

Kurir 11.06.2024
Jožef Mičik (37) iz Subotice uhapšen je sinoć zbog sumnje da je pre tri godine zverski ubio svog oca nakon žučne svađe i to lopatom, saznaje Kurir. Pa da podsetimo, MUP je saopštio sinoć da je po naredbi Višeg suda u Subotici izvršila pretres… »
"Tri godine živeo sa lešom oca, ponašao se normalno..." Detalji zločina u Subotici "godinama lagao brata gde im se otac…

"Tri godine živeo sa lešom oca, ponašao se normalno..." Detalji zločina u Subotici "godinama lagao brata gde im se otac…

Kurir 11.06.2024
Jožef Mičik iz Subotice zverski je ubijen lopatom pre tri godine nakon žučne svađe sa sinom Jožefom Mičikom (37) koji je sinoć uhapšen nakon pretresa kuće u kojoj je telo i nađeno. MUP je sinoć saopštio da je osumnjičeni lišen slobode nakon… »
Ovo je muškarac koji je ubio oca u Subotici: Tri godine držao telo u pomoćnoj kući

Ovo je muškarac koji je ubio oca u Subotici: Tri godine držao telo u pomoćnoj kući

Blic 11.06.2024
Jožef M. (37) iz Subotice, uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je pre tri godine, nakon verbalnog sukoba, lopatom usmrtio oca. Kako je sinoć saopšteno iz MUP, policija je po naredbi Višeg suda u Subotici izvršila pretres kuće i drugih… »
Prve slike sa mesta ubistva u Subotici: Policija zapečatila ulaz, Jožef lopatom usmrtio oca, komšijama jedna stvar bila…

Prve slike sa mesta ubistva u Subotici: Policija zapečatila ulaz, Jožef lopatom usmrtio oca, komšijama jedna stvar bila…

Blic 11.06.2024
Jožef M. (37) iz Subotice, uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je pre tri godine, nakon verbalnog sukoba, lopatom usmrtio oca. Kako je sinoć saopšteno iz MUP, policija je po naredbi Višeg suda u Subotici izvršila pretres kuće i drugih… »
Ovo je osumnjičeni za ubistvo oca u Subotici! Usmrtio ga lopatom, pa 3 godine živeo u kući sa telom

Ovo je osumnjičeni za ubistvo oca u Subotici! Usmrtio ga lopatom, pa 3 godine živeo u kući sa telom

Mondo 11.06.2024
Objavljeno je ko je osumnjičeni za ubistvo oca u Subotici. Objavljeno je ko je osumnjičeni za ubistvo oca u Subotici. J. M. (37) iz Subotice uhapšen je sinoć zbog sumnje da je pre tri godine zverski ubio svog oca nakon žučne svađe i to lopatom. Da… »
U cisterni sa lažnim tablicama pokušao preko granice da prošvercuje dve tone duvana za nargile

U cisterni sa lažnim tablicama pokušao preko granice da prošvercuje dve tone duvana za nargile

Radio 021 11.06.2024
I. D. (50) uhapšen je zbog krijumčarenja i posebnog slučaja falsifikovanja isprave. On je, kako se sumnja, u ponedeljak ujutro, oko 3.20 časova, na graničnom prelazu Badovinci pokušao da prenese iz Srbije u Bosnu i Hercegovinu oko dve tone… »
Pod dejstvom kokaina udario saobraćajca na motociklu (VIDEO)

Pod dejstvom kokaina udario saobraćajca na motociklu (VIDEO)

Danas 11.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. Š. (1979) iz Vrbasa zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja. On se sumnjiči da je danas oko 13,30 časova, na… »
Zaplenjeno 2 tone duvana za nargile: Muškarac uhapšen na graničnom prelazu: Švercovao duvan u cisterni sa lažnim tablicama

Zaplenjeno 2 tone duvana za nargile: Muškarac uhapšen na graničnom prelazu: Švercovao duvan u cisterni sa lažnim tablicama

Blic 10.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, uhapsili su I. D. (1974) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio… »
Uhapšen zbog šverca dve tone duvana za nargile u BiH

Uhapšen zbog šverca dve tone duvana za nargile u BiH

Danas 10.06.2024
Pripadnici policije na graničnom prelazu Badovinci uhapsili su I. D. (50) zbog pokušaja krijumčarenja duvana za nargile i falsifikovanja isprave. On je, kako se sumnja, jutros oko 3.20 časova na graničnom prelazu Badovinci, pokušao da prenese iz… »
Tri godine nije preuzimao novac: Evo kako je otkriveno jezivo ubistvo u Subotici: Sin osumnjičen da je lopatom ubio oca

Tri godine nije preuzimao novac: Evo kako je otkriveno jezivo ubistvo u Subotici: Sin osumnjičen da je lopatom ubio oca

Blic 10.06.2024
J. M. (37), koji je, kako se sumnja, pre tri godine ubio oca nakon svađe u Subotici, učinio je to u Ulici srpski šor, saznaje "Blic". Prema nezvaničnim podacima, nesrećni čovek je bio primalac socijalne pomoći i tri godine nije preuzimao novac… »
Sin (37) lopatom ubio oca: Horor u Subotici: Telo posle 3 godine pronađeno u kući

Sin (37) lopatom ubio oca: Horor u Subotici: Telo posle 3 godine pronađeno u kući

Blic 10.06.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici rasvetlili su teško ubistvo i uhapsili J. M. (37) iz Subotice zbog postojanja osnova sumnje da je pre tri godine, nakon verbalnog sukoba, lopatom usmrtio svoga oca. Po naredbi Višeg suda u… »

Vesti dana »