Povezane vesti

Advokat Lakić o drakonskoj kazni: Cela Srbija se pita da li je Dolovac živa ili je mitsko biće

Advokat Lakić o drakonskoj kazni: Cela Srbija se pita da li je Dolovac živa ili je mitsko biće

Radio 021 11.06.2024
Advokat Nikola Lakić komentarisao je presudu Trećeg osnovnog suda koji je osudio jednog muškarca na devet meseci zatvora jer je, prema presudi, ugrozio bezbednost tužiteljki Zagorki Dolovac. On je osuđen na devet meseci kućnog zatvora i novčanu… »
„Drakonska kazna“: Advokat Nikola Lakić za Danas o presudi u slučaju pretnji Zagorki Dolovac

„Drakonska kazna“: Advokat Nikola Lakić za Danas o presudi u slučaju pretnji Zagorki Dolovac

Danas 11.06.2024
Advokat Nikola Lakić komentarisao je za Danas presudu Trećeg osnovnog suda koji je osudio jednog muškarca na devet meseci zatvora jer je, prema presudi, ugrozio bezbednost Zagorki Dolovac, glavnoj republičkoj tužiteljki. On je osuđen na devet meseci… »
Božo Prelević o presudi u slučaju pretnji Zagorki Dolovac: Okrivljeni je sam sebi uskratio odbranu

Božo Prelević o presudi u slučaju pretnji Zagorki Dolovac: Okrivljeni je sam sebi uskratio odbranu

Danas 10.06.2024
Advokat Božo Prelević, komentarišući presudu po kojoj je jedan muškarac osuđen na devet meseci zato što se Zagorki Dolavac obratio rečima „Zar ste vi još uvek živi“, nema razumevanja za okrivljenog koji je sam priznao da je izvršio… »

Vesti dana »