Povezane vesti

Bane Bojanić o bankrotu i Saši Popoviću: Nisam video ni dinar od svih miliona pregleda!

Bane Bojanić o bankrotu i Saši Popoviću: Nisam video ni dinar od svih miliona pregleda!

Svet plus pre 23 dana
Bane Bojanić otkriva detalje o bankrotu i odnosu sa Sašom Popovićem, ističući da nije zaradio ni dinar od pregleda svojih hitova. Saznajte više o njegovom biznisu, izazovima u Americi i planovima za povratak u Srbiju. Bane Bojanić je otvoreno… »
Bane o bankrotu i Saši popoviću! Žestoko opleo po bivšem direktoru Granda: Dinar nisam video od svih miliona

Bane o bankrotu i Saši popoviću! Žestoko opleo po bivšem direktoru Granda: Dinar nisam video od svih miliona

Mondo pre 23 dana
Bane Bojanić istakao je kako ni dinara nije video od svih pregleda koje su imali njegovi hitovi, a tom prilikom dotakao se i Saše Popovića. Bane Bojanić istakao je kako ni dinara nije video od svih pregleda koje su imali njegovi hitovi, a tom prilikom… »
"Saša Popović mi sve skinuo, ni dinar nisam video od silnih miliona" Bane Bojanić žestoko opleo po bivšem direktoru Granda…

"Saša Popović mi sve skinuo, ni dinar nisam video od silnih miliona" Bane Bojanić žestoko opleo po bivšem direktoru Granda…

Kurir pre 23 dana
Bane Bojanić se pojavio na promociji novog albuma koleginice Tanje Savić, te tom prilikom otkrio niz detalja iz privatnog i poslovnog života. - Znam Tanju 20 godina, od početaka njenih. Ona ima dobru dušu. Treba ostati normalan uz sav uspeh ovoliki -… »
"Popović mi je sve skinuo, ni dinar nisam video od silnih miliona": Folker raspalio rafal na bivšeg direktora Granda, evo…

"Popović mi je sve skinuo, ni dinar nisam video od silnih miliona": Folker raspalio rafal na bivšeg direktora Granda, evo…

Blic pre 23 dana
Bane Bojanić se sinoć pojavio na promociji novog albuma koleginice Tanje Savić, te tom prilikom otkrio niz detalja iz privatnog i poslovnog života. - Znam Tanju 20 godina, od početaka njenih. Ona ima dobru dušu. Treba ostati normalan uz sav uspeh… »

Vesti dana »