Povezane vesti

Elon Musk izbacuje Apple uređaje iz svojih kompanija

Elon Musk izbacuje Apple uređaje iz svojih kompanija

Benchmark 11.06.2024
Elon Musk je najavio da će zabraniti korišćenje Apple uređaja u svojim kompanijama zbog novih funkcija koje Apple uvodi u saradnji sa OpenAI. Musk je ovu odluku nazvao “neprihvatljivim kršenjem bezbednosti”. Posetioci će morati da ostave svoje… »
Mask pobesneo na "Epl" zbog AI softvera: "Nemaju pojma šta se dešava kada predaju vaše podatke"

Mask pobesneo na "Epl" zbog AI softvera: "Nemaju pojma šta se dešava kada predaju vaše podatke"

Euronews 11.06.2024
Najava kompanije "Epl" od ponedeljka da će integrisati veštačku inteligenciju ChatGPT kompanije "OpenAI u svoje uređaje izazvala je burnu reakciju milijardera Ilona Maska, koji je na svojoj društvenoj mreži X zapretio da će zabraniti njihovo… »
Zabraniće Apple uređaje

Zabraniće Apple uređaje

B92 11.06.2024
Ilon Mask je dao svoje mišljenje o planovima kompanije Apple u vezi sa veštačkom inteligencijom. Mask, koji je osnovao svoj xAI, je na platformi X objavio da ukoliko Apple integriše OpenAI na nivou operativnog sistema, Apple uređaji će biti… »
Elon Musk opet napravio haos tvitom: Zabraniću Apple uređaje, to je neprihvatljivo kršenje bezbednosti!

Elon Musk opet napravio haos tvitom: Zabraniću Apple uređaje, to je neprihvatljivo kršenje bezbednosti!

Kurir 11.06.2024
Elon Musk je dao svoje mišljenje o planovima kompanije Apple u vezi sa veštačkom inteligencijom. Musk, koji je osnovao svoj xAI, je na platformi X objavio da ukoliko Apple integriše OpenAI na nivou operativnog sistema, Apple uređaji će biti… »
Mask: Zabraniću "Eplove" uređaje u mojim kompanijama ako naprave ovo

Mask: Zabraniću "Eplove" uređaje u mojim kompanijama ako naprave ovo

Blic 11.06.2024
Milijarder Elon Mask zapretio je zabranom "Eplovih" uređaja u svojim kompanijama ako "Epl" integriše ChatGPT u svoje operativne sisteme uređaja iPhone, iPad i Mac. “Ako " Epl" integriše OpenAI na nivouOS-a, tada će "Eplovi" uređaji biti zabranjeni… »
Mask zapretio zabranom Apple uređaja u svojim kompanijama

Mask zapretio zabranom Apple uređaja u svojim kompanijama

Biznis.rs 11.06.2024
Milijarder sumnja u bezbednost operativnog sistema OpenAI. Milijarder Ilon Mask (Elon Musk) najavio je da će zabraniti Apple uređaje u svojim kompanijama ako proizvođač iPhone telefona integriše OpenAI na nivou operativnog sistema. „To je… »
Mask najavio zabranu Epl uređaja ukoliko integriše OpenAI

Mask najavio zabranu Epl uređaja ukoliko integriše OpenAI

Nedeljnik 11.06.2024
Ako Epl (Apple) integriše OpenAI na nivou operativnog sistema, onda će Epl uređaji biti zabranjeni u mojim kompanijama, objavio je Ilon Mask. „Ako Epl integriše OpenAI na nivou OS, onda će Epl uređaji biti zabranjeni u mojim kompanijama. To je… »
Musk: Zabranit ću Appleove uređaje u mojim kompanijama ako naprave ovo

Musk: Zabranit ću Appleove uređaje u mojim kompanijama ako naprave ovo

SEEbiz 11.06.2024
NEW YORK - Milijarder Elon Musk zaprijetio je zabranom Appleovih uređaja u svojim tvrtkama ako Apple integrira OpenAI-jev ChatGPT u svoje iPhone, iPad i Mac operativne sustave. “Ako Apple integrira OpenAI na razini OS-a, tada će Appleovi uređaji biti… »

Vesti dana »