Povezane vesti

Novi detalji brutalne likvidacije u Sarajevu: Sarajkić je Krša pozvao na kafu, brutalno ubio pa pozvao policiju

Novi detalji brutalne likvidacije u Sarajevu: Sarajkić je Krša pozvao na kafu, brutalno ubio pa pozvao policiju

Kurir pre 15 dana
Nihad Sarajkić (32), koji je juče oko 17 sati na Vilsonovom šetalištu u Sarajevu brutalno likvidirao Anela Kršu (39), biće danas predat u nadležnost Tužilaštva Kantona Sarajevo. Postupajući tužilac će, pošto ispita Sarajkića, najverovatnije… »
Isplanirao likvidaciju: Novi detalji brutalnog ubistva u Sarajevu: Sarajkić pozvao Kršu na kafu, ispalio 16 metaka, pa sam…

Isplanirao likvidaciju: Novi detalji brutalnog ubistva u Sarajevu: Sarajkić pozvao Kršu na kafu, ispalio 16 metaka, pa sam…

Blic pre 15 dana
Nihad Sarajkić (32), koji je juče oko 17 sati u Vilsonovom šetalištu brutalno likvidirao Anela Kršu (39), biće danas predat u nadležnost Tužilaštva KS. Postupajući tužilac će, nakon što ispita Sarajkića, najverovatnije predložiti… »
Sasuo u Anela 16 metaka, policiji rekao: "ja sam ga ubio"! Detalji brutalne likvidacije, prvo ga zvao na kafu

Sasuo u Anela 16 metaka, policiji rekao: "ja sam ga ubio"! Detalji brutalne likvidacije, prvo ga zvao na kafu

Mondo pre 15 dana
Sarajkić u Kršu ispalio više od 16 metaka. Sarajkić u Kršu ispalio više od 16 metaka. Nihad Sarajkić (32), koji je juče oko 17 sati u Vilsonovom šetalištu brutalno ubio Anela Kršu (39), danas će biti predat Tužilaštvu KS. Postupajući… »

Vesti dana »