Povezane vesti

Matić u Markeru: Država mora potpuno jasno da stane na poziciju da je nekažnjivost u slučaju ubistva novinara apsolutno…

Matić u Markeru: Država mora potpuno jasno da stane na poziciju da je nekažnjivost u slučaju ubistva novinara apsolutno…

Insajder pre 19 dana
Član Komisije za istraživanje ubistava novinara Veran Matić gostujući u emisiji Marker istakao je da ga ne čude tužbe Milana Radonjića bivšeg načelnika beogradskog centra Resora državne bezbednosti odnosno situacija u kojoj se nalazimo… »
Đurić: Tužbe istraživačkim medijima pokušaj da se ućutka sloboda govora i izražavanja

Đurić: Tužbe istraživačkim medijima pokušaj da se ućutka sloboda govora i izražavanja

N1 Info pre 19 dana
Sve češće tužbe istraživačkim medijima postaju trend i predstavljaju pokušaj da se sloboda govora i izražavanja ućutka, smatra Rade Đurić iz Nezavisnog udruženja novinara Srbije. Đurić se osvrnuo na vest da je bivši načelnik beogradskog… »
Jelena Ćuruvija Đurica: Istina o ubistvu mog oca je za našu političku stvarnost preteška

Jelena Ćuruvija Đurica: Istina o ubistvu mog oca je za našu političku stvarnost preteška

NIN pre 19 dana
Četvrt veka nije bilo dovoljno pravosuđu ove zemlje da utvrdi ko je odlučio da mog oca “ne bude” i ko je tu odluku sproveo. Možda društvo i može da se natera na zaborav, ali ja koja nosim teret „prokletstva“ ćerke žrtve političkog… »
Jelena Ćuruvija: Istina o ubistvu mog oca je za našu političku stvarnost preteška

Jelena Ćuruvija: Istina o ubistvu mog oca je za našu političku stvarnost preteška

N1 Info pre 19 dana
Četvrt veka nije bilo dovoljno pravosuđu ove zemlje da utvrdi ko je odlučio da mog oca “ne bude” i ko je tu odluku sproveo. Računa se, međutim, da je to sasvim dovoljno vremena da zaboravimo kako i zašto ga nema ili barem da izgubimo volju da… »
Jelena Ćuruvija: Istina o ubistvu mog oca je za našu političku stvarnost preteška, lakše je da se meni zapreti

Jelena Ćuruvija: Istina o ubistvu mog oca je za našu političku stvarnost preteška, lakše je da se meni zapreti

Danas pre 19 dana
Četvrt veka nije bilo dovoljno pravosuđu ove zemlje da utvrdi ko je odlučio da mog oca “ne bude” i ko je tu odluku sproveo. Računa se, međutim, da je to sasvim dovoljno vremena da zaboravimo kako i zašto ga nema ili barem da izgubimo volju da… »

Vesti dana »