Povezane vesti

U kakvim su odnosima Kurti i Rama?

U kakvim su odnosima Kurti i Rama?

Danas pre 15 dana
Kosovski premijer Aljbin Kurti rekao je da ima dobre odnose sa premijerom Albanije Edijem Ramom, prenosi Kosovo online Gazetu ekspres. Međutim, Kurti nije hteo da više govori medijima, nakon što se juče nije sastao sa Ramom. Kurti je to rekao… »
Kurti: Mi nemamo problem sa Srbima, već sa Vladom Srbije

Kurti: Mi nemamo problem sa Srbima, već sa Vladom Srbije

N1 Info pre 15 dana
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da Kosovo nema problem sa lokalnim Srbima u severnim opštinama, već sa Beogradom "koji se nije ogradio ni od ondašnjeg Miloševića, ni od današnjeg Putina". Na Samitu Zapadni Balkan 2024, koji se povodom 25… »
Kurti: Mi nemamo problema sa Srbima, već sa Srbijom

Kurti: Mi nemamo problema sa Srbima, već sa Srbijom

Insajder pre 15 dana
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je u utorak 11. Juna, da Kosovo nema problem sa lokalnim Srbima u severnim opštinama, već sa Beogradom "koji se nije ogradio ni od ondašnjeg Miloševića, ni od današnjeg Putina". Na Samitu Zapadni Balkan 2024… »
Petković: Kurti svakodnevno provocira, nastavićemo politiku zaštite državnih interesa

Petković: Kurti svakodnevno provocira, nastavićemo politiku zaštite državnih interesa

RTV pre 15 dana
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija. Aljbin Kurti svakodnevno dokazuje da nema problem sa Srbima na KiM tako što ih hapsi, oduzima im imovinu i sprovodi… »
Kurti svakodnevno provocira! Petković: Beograd će nastaviti politiku zaštite državnih interesa!

Kurti svakodnevno provocira! Petković: Beograd će nastaviti politiku zaštite državnih interesa!

Pravda pre 15 dana
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti svakodnevno dokazuje da nema problem sa Srbima na KiM tako što ih hapsi, oduzima im imovinu i sprovodi teror svake… »
Kurtijeve poruke o demokratiji su ništa drugo do neslana šala! Petković: Očekivano da ga politika zaštite Srba na KiM…

Kurtijeve poruke o demokratiji su ništa drugo do neslana šala! Petković: Očekivano da ga politika zaštite Srba na KiM…

Kurir pre 15 dana
Direktor Kancelarije za KiM, Petar Petković oglasio se u saopštenju o izjavi premijera privremenih prištinskih institucija, Aljbinom Kurtijem koji je danas izjavio da se "Srbija nije distancirala od Miloševića i Putina". - Aljbin Kurti svakodnevno… »
Petković: Kurti svakodnevno provocira

Petković: Kurti svakodnevno provocira

B92 pre 15 dana
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti svakodnevno provocira. Kako je istakao Petković, Kurti svakodnevno dokazuje da nema problem sa Srbima na KiM tako… »
Petković: Kurti svakodnevno provocira, Beograd će nastaviti politiku zaštite državnih interesa

Petković: Kurti svakodnevno provocira, Beograd će nastaviti politiku zaštite državnih interesa

Euronews pre 15 dana
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti svakodnevno dokazuje da nema problem sa Srbima na KiM tako što ih hapsi, oduzima im imovinu i sprovodi teror svake… »
Kurti: Mi nemamo problema sa Srbima, već sa Srbijom

Kurti: Mi nemamo problema sa Srbima, već sa Srbijom

Nedeljnik pre 15 dana
(Beta) – Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da Kosovo nema problem sa lokalnim Srbima u severnim opštinama, već sa Beogradom „koji se nije ogradio ni od ondašnjeg Miloševića, ni od današnjeg Putina„. Na Samitu Zapadni Balkan 2024, koji… »
Kurti: Mi nemamo problema sa Srbima, već sa Srbijom

Kurti: Mi nemamo problema sa Srbima, već sa Srbijom

Novi magazin pre 15 dana
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da Kosovo nema problem sa lokalnim Srbima u severnim opštinama, već sa Beogradom "koji se nije ogradio ni od ondašnjeg Miloševića, ni od današnjeg Putina". Na Samitu Zapadni Balkan 2024, koji se… »
Kurti: Nemamo problem sa Srbima na Kosovu, već sa Srbijom koja se nije ogradila od Miloševića i Putina

Kurti: Nemamo problem sa Srbima na Kosovu, već sa Srbijom koja se nije ogradila od Miloševića i Putina

Danas pre 15 dana
Premijer Aljbin Kurti izjavio je da Kosovo nema problem sa lokalnim Srbima u opštinama na severu, već sa Beogradom koji se tada nije distancirao od Slobodana Miloševića, a danas od Vladimira Putina, prenosi Kosovo online pisanje Kohe. Kurti je rekao… »

Vesti dana »