Povezane vesti

Bane procvetao nakon razvoda i pronašao ljubav: Nova devojka ni slična bivšoj

Bane procvetao nakon razvoda i pronašao ljubav: Nova devojka ni slična bivšoj

Svet & Skandal pre 15 dana
Nova devojka Baneta Mojićevića usrećila pevača Pevač Bane Mojićević 2020. godine razveo se od supruge Milice sa kojom ima dvoje dece, sina Radoša i ćerku Mašu, a sada je priznao da je ponovo srećan u ljubavi. Nova devojka Baneta Mojićevića… »
Naš pevač ostavio ženu i decu: Rekao da je procvetao nakon razvoda, a sada je ponovo pronašao ljubav - Devojku krije od…

Naš pevač ostavio ženu i decu: Rekao da je procvetao nakon razvoda, a sada je ponovo pronašao ljubav - Devojku krije od…

Blic pre 15 dana
Pevač Bane Mojićević 2020. godine razveo se od supruge Milice sa kojom ima dvoje dece, sina Radoša i ćerku Mašu, a sada je priznao da je ponovo srećan u ljubavi. - Moja devojka uživa večeras u svom elementu, ja u svom. Ja mislim da moj osmeh od… »
Pevač ostavio ženu i decu! Rekao da je procvetao nakon razvoda, a sada je ponovo pronašao ljubav: Ima razlog zašto krije…

Pevač ostavio ženu i decu! Rekao da je procvetao nakon razvoda, a sada je ponovo pronašao ljubav: Ima razlog zašto krije…

Kurir pre 15 dana
Pevač Bane Mojićević 2020. godine razveo se od supruge Milice sa kojom ima dvoje dece, sina Radoša i ćerku Mašu, a sada je priznao da je ponovo srećan u ljubavi. - Moja devojka uživa večeras u svom elementu, ja u svom. Ja mislim da moj osmeh od… »

Vesti dana »