Povezane vesti

Selektor Engleske pred Evropsko prvenstvo: Ovaj EURO je moja poslednja šansa

Selektor Engleske pred Evropsko prvenstvo: Ovaj EURO je moja poslednja šansa

Danas pre 16 dana
Selektor fudbalske reprerezentacije Engleske Geret Sautgejt izjavio je da će se povući sa mesta selektora ukoliko Engleska ne osvoji Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. „Ako ne pobedimo, verovatno više neću biti ovde. Ovo bi mogla da bude moja poslednja… »
Sautgejt surovo iskren, ukoliko Engleska ne osvoji euro on odlazi: Ako ne pobedimo, verovatno više neću da budem na ovoj…

Sautgejt surovo iskren, ukoliko Engleska ne osvoji euro on odlazi: Ako ne pobedimo, verovatno više neću da budem na ovoj…

Kurir pre 16 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske, Garet Sautgejt, ističe da će napustiti klupu svoje selekcije ukoliko Engleska ne osvoji prvo mesto na predstojećem Evropskom prvenstvu. - Ako ne pobedimo, verovatno više neću da budem na ovoj poziciji. Ovo… »
Sautgejt pod pritiskom: "Sigurno će polovina selektora ostati bez posla posle EP"

Sautgejt pod pritiskom: "Sigurno će polovina selektora ostati bez posla posle EP"

Telegraf pre 16 dana
Zanimljiva izjava selektora Engleske... Garet Sautgejt, selektor fudbalske reprezentacije Engleske, najavio je da će gotovo sigurno napustiti svoju poziciju ako njegov tim ne osvoji titulu na predstojećem Evropskom prvenstvu 2024. godine u Nemačkoj. -… »

Vesti dana »