Povezane vesti

Pretio ženi smrću i pred policijom ako ga ostavi: Jezivo nasilje u Surčinu: Tužilaštvo traži 2 godine robije za nasilnika

Pretio ženi smrću i pred policijom ako ga ostavi: Jezivo nasilje u Surčinu: Tužilaštvo traži 2 godine robije za nasilnika

Blic pre 26 dana
Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je dana 10.06.2024. godine podneo optužni predlog protiv okrivljenog B.L. (41) zbog sumnje da je izvršio krivično delo Nasilje u porodici. On je optužen da je 14. maja ove godine, u… »
"Ako odeš od mene, ubiću te": Optužen nasilnik iz Surčina koji je pretio supruzi i pred policajcima! Evo kolika mu kazna…

"Ako odeš od mene, ubiću te": Optužen nasilnik iz Surčina koji je pretio supruzi i pred policajcima! Evo kolika mu kazna…

Kurir pre 26 dana
Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu juče je podneo optužni predlog protiv okrivljenog B.L. (41) zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršio krivično delo Nasilje u porodici. On je, naime, 14. maja ove godine, u Surčinu… »
"Ubiću te ako me ostaviš": Surčinac napao ženu sa kojom ima maloletnu decu, "divljao" i kada je došla policija

"Ubiću te ako me ostaviš": Surčinac napao ženu sa kojom ima maloletnu decu, "divljao" i kada je došla policija

Telegraf pre 26 dana
Preti mu kazna od 2 godine zatvora. Protiv okrivljenog B.L. (41) Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva podneo optužni predlog zbog sumnje da je izvršio krivično delo Nasilje u porodici. On je, kako se navodi, 14. maja u Surčinu, u stanju… »

Vesti dana »