Povezane vesti

Osuđen Hanter Bajden

Osuđen Hanter Bajden

Politika pre 17 dana
Sin predsednika SAD Hanter Bajden proglašen je krivim zbog nelegalnog posedovanja oružja. Hanter Bajden je proglašen krivim po sve tri tačke optužnice koje ga terete da nije prijavio da je koristio droge kada je kupio revolver 2018. godine. Sud je… »
Bajden prokomentarisao osuđujuću presudu svom sinu Hanteru: Ja sam predsednik, ali sam i otac

Bajden prokomentarisao osuđujuću presudu svom sinu Hanteru: Ja sam predsednik, ali sam i otac

Politika pre 17 dana
Američki predsednik Džo Bajden prokomentarisao je presudu koju su sudije izrekle njegovom sinu Hanteru Bajdenu, proglasivši ga krivim po sve tri tačke optužnice za posedovanje oružja. „Ja sam predsednik, ali sam i otac“, preneli su mediji… »
Porota proglasila Hantera Bajdena krivim po svim tačkama optužnice

Porota proglasila Hantera Bajdena krivim po svim tačkama optužnice

Slobodna Evropa pre 17 dana
Porota suda u Vilmingtonu proglasila je Hantera Bajdena, sina predsjednika Sjedinjenih Američkih Država Džoa Bajdena, krivim zbog nelegalnog posjedovanja oružja dok je koristio drogu. Kako piše Rojters, 12-očlana porota ga je proglasila krivim po… »
Hanter Bajden proglašen krivim, evo kakva mu kazna preti: Porota donela odluku nakon tri sata većanja

Hanter Bajden proglašen krivim, evo kakva mu kazna preti: Porota donela odluku nakon tri sata većanja

Telegraf pre 17 dana
Sin američkog predsednika osuđen zbog laganja o upotrebi droge kako bi ilegalno kupio pištolj. Sin Džoa Bajdena proglašen je krivim za ilegalnu kupovinu pištolja nakon što je sakrio svoju upotrebu droge, javlja Sky News. Hanter Bajden (54) osuđen… »
Bajden o presudi sinu: Prihvatiću ishod suđenja

Bajden o presudi sinu: Prihvatiću ishod suđenja

Insajder pre 16 dana
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da će prihvatiti ishod suđenja njegovom sinu i da će nastaviti da poštuje sudski proces dok Hanter razmatra da li će se žaliti na presudu. 'Kao što sam rekao prošle nedelje, ja sam predsednik, ali sam… »
Hanter Bajden proglašen krivim za laganje o upotrebi droge radi ilegalne nabavke oružja

Hanter Bajden proglašen krivim za laganje o upotrebi droge radi ilegalne nabavke oružja

Beta pre 16 dana
Sin predsednika SAD Hanter Bajden proglašen je danas krivim po optužbi da je lagao o upotrebi droge kako bi ilegalno kupio oružje, čime je postao prvo dete aktuelnog šefa američke države koje je osuđeno za zločin. Dvanaestočlana porota u… »
Šta nakon presude Hanteru Bajdenu?

Šta nakon presude Hanteru Bajdenu?

Glas Amerike pre 16 dana
Vašington — Hantera Bajdena, sina američkog predsednika, porota je proglasila krivim po optužbama da je nelegalno posedovao oružje dok je upotrebljavao narkotike. Da li će Hanter Bajden ići u zatvor? Maksimalna zatvorska kazna za krivično delo za… »
Bajden nakon osuđujuće presude sinu: Ima našu podršku, ništa to neće promeniti

Bajden nakon osuđujuće presude sinu: Ima našu podršku, ništa to neće promeniti

N1 Info pre 16 dana
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da će prihvatiti ishod suđenja njegovom sinu i da će nastaviti da poštuje sudski proces dok Hanter razmatra da li će se žaliti na presudu. „Kao što sam rekao prošle nedelje, ja sam predsednik, ali… »
Džozef Bajden: Šta osuđujuća presuda njegovom sinu znači za predsednika Amerike

Džozef Bajden: Šta osuđujuća presuda njegovom sinu znači za predsednika Amerike

BBC News pre 16 dana
Malo je verovatno da će presuda uticati na to kako će Amerikanci glasati na izborima u novembru. Osuđujuća presuda Hanteru Bajdenu zbog laži o nekonzumiranju droge u obrascu pri kupovini oružja biće razoran lični udarac za njegovog oca Džozefa… »
Džozef Bajden: Šta osuđujuća presuda njegovom sinu znači za predsednika Amerike

Džozef Bajden: Šta osuđujuća presuda njegovom sinu znači za predsednika Amerike

Radio 021 pre 16 dana
Malo je verovatno da će presuda uticati na to kako će Amerikanci glasati na izborima u novembru. Reuters Osuđujuća presuda Hanteru Bajdenu zbog laži o nekonzumiranju droge u obrascu pri kupovini oružja biće razoran lični udarac za njegovog oca… »
Džo Bajden se oglasio nakon što mu je sin proglašen krivim

Džo Bajden se oglasio nakon što mu je sin proglašen krivim

Telegraf pre 16 dana
Predsednik SAD je naglasio da prihvata ishod suđenja i da će da poštuje sudski proces dok Hanter razmatra da li da podnese žalbu. Američki predsednik Džo Bajden poručio je danas da je ponosan na svog sina Hantera jer je prevazišao zavisnost od… »
Bajden nakon osuđujuće presude njegovom sinu: „Ja sam predsednik, ali sam i tata“

Bajden nakon osuđujuće presude njegovom sinu: „Ja sam predsednik, ali sam i tata“

Nova pre 16 dana
Predsednik Džo Bajden, u svom prvom komentaru nakon što je Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice u svom federalnom suđenju za oružje, izrazio je ljubav prema svom sinu i obećao da će prihvatiti presudu koju je porota donela u… »
Šta presuda Hanteru Bajdenu znači za predsednika SAD: Mnogi se plaše suđenja u septembru za poreske prevare

Šta presuda Hanteru Bajdenu znači za predsednika SAD: Mnogi se plaše suđenja u septembru za poreske prevare

Euronews pre 16 dana
Presuda Hanteru Bajdenu za nelegalnu kupovinu i posedovanje oružja u periodu dok je bio zavisan od kokaina, biće razoran lični udarac za njegovog oca Džoa Bajdena. Američki predsednik se izdvaja kao glava porodice koja je doživela tragediju i… »
Hanter Bajden proglašen krivim – sinu američkog predsednika preti do 25 godina zatvora

Hanter Bajden proglašen krivim – sinu američkog predsednika preti do 25 godina zatvora

RTS pre 16 dana
Sin američkog predsednika Džozefa Bajdena, Hanter Bajden, osuđen je po sve tri tačke optužnice za kršenje zakona koji zabranjuje korisnicima narkotika da poseduju vatreno oružje. Hanter je suočen sa zatvorskom kaznom u trajanju do 25 godina… »
"Ja sam predsednik, ali sam: I tata"Oglasio se Džo Bajden posle presude njegovom sinu Hanteru

"Ja sam predsednik, ali sam: I tata"Oglasio se Džo Bajden posle presude njegovom sinu Hanteru

Blic pre 16 dana
Predsednik Džo Bajden u svom prvom komentaru nakon što je njegov sin Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice koje ga terete da nije prijavio da je koristio droge kada je kupio revolver 2018. godine, izrazio je ljubav prema svom sinu… »
Šok nakon presude; Bajden: “Ponosim se svojim sinom”

Šok nakon presude; Bajden: “Ponosim se svojim sinom”

Vesti online pre 16 dana
Predsednik Džo Bajden oglasio se nakon što je njegov sin Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice koje ga terete da nije prijavio da je koristio droge kada je kupio revolver 2018. godine. – Prihvatam odluku suda, ali se i dalje… »
Hanter Bajden proglašen krivim

Hanter Bajden proglašen krivim

B92 pre 16 dana
Savezna porota osudila je Hantera Bajdena po sve tri savezne optužbe za krivično delo u vezi s vatrenim oružjem. On je osuđen zbog nelegalnog držanja vatrenog oružja. Hanter Bajden bi mogao da se suoči s 25 godina zatvora i novčanom kaznom do… »
Šok nakon presude; Bajden: "Ponosim se svojim sinom"

Šok nakon presude; Bajden: "Ponosim se svojim sinom"

B92 pre 16 dana
Predsednik Džo Bajden oglasio se nakon što je njegov sin Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice koje ga terete da nije prijavio da je koristio droge kada je kupio revolver 2018. godine. "Prihvatam odluku suda, ali se i dalje… »
Oglasio se Džon Bajden posle presude hanteru: Prihvatam odluku suda, ali se i dalje ponosim svojim sinom

Oglasio se Džon Bajden posle presude hanteru: Prihvatam odluku suda, ali se i dalje ponosim svojim sinom

Kurir pre 16 dana
Predsednik Džo Bajden u svom prvom komentaru nakon što je njegov sin Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice koje ga terete da nije prijavio da je koristio droge kada je kupio revolver 2018. godine, izrazio je ljubav prema svom sinu… »
Hunter Biden proglašen krivim za laganje o upotrebi droga

Hunter Biden proglašen krivim za laganje o upotrebi droga

Al Jazeera pre 16 dana
Porota saveznog suda u Wilmingtonu u saveznoj državi Delaware, proglasila ga je krivim po sve tri tačke optužnice, čime je Hunter Biden postao prvo dijete aktuelnog predsjednika SAD-a koje je osuđeno za zločin. Hunter Biden, sin američkog… »
Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice

Hanter Bajden proglašen krivim po sve tri tačke optužnice

Insajder pre 16 dana
Sin američkog predsednika Hanter Bajden proglašen je 11. juna krivim po optužbi da je lagao da nije koristio drogu kako bi kupio vatreno oružje. Porota u saveznom sudom u Delaveru proglasila je Bajdena krivim po sve tri tačke optužnice, čime je on… »
SAD: Hanter Bajden, sin američkog predsednika, proglašen krivim za tri krivična dela u vezi sa oružjem

SAD: Hanter Bajden, sin američkog predsednika, proglašen krivim za tri krivična dela u vezi sa oružjem

RTV pre 16 dana
DOVER - Porota Federalnog suda u Delaveru proglasila je krivim sina američkog predsednika Džoa Bajedna, Hantera za tri krivična dela koja se odnose na kupovinu i posedovanje oružja u periodu dok je bio zavisnik od krek-kokaina. Sud je saslušao… »
Hanter Bajden proglašen krivim po svim tačkama optužnice, preti mu 25 godina zatvora

Hanter Bajden proglašen krivim po svim tačkama optužnice, preti mu 25 godina zatvora

Euronews pre 16 dana
Sin američkog predsednika Hanter Bajden proglašen je danas krivim po optužbi da je lagao da nije koristio drogu kako bi kupio vatreno oružje. Bajden je proglašen krivim po sve tri tačke optužnice nakon što je porota raspravljala oko tri sata… »
Hanter Bajden osuđen za ilegalnu kupovinu oružja

Hanter Bajden osuđen za ilegalnu kupovinu oružja

Nova pre 16 dana
Hanter Bajden, sin američkog predsednika Džoa Bajdena proglašen je krivim za ilegalnu kupovinu pištolja nakon što je sakrio da je koristio drogu, javlja Sky News. Hanter Bajden (54) osuđen je za tri optužbe vezane za vatreno oružje u prvom… »
Hanter Bajden proglašen krivim za ilegalnu kupovinu oružja i laganje o upotrebi droga

Hanter Bajden proglašen krivim za ilegalnu kupovinu oružja i laganje o upotrebi droga

N1 Info pre 16 dana
Hanter Bajden, sin američkog predsednika Džoa Bajdena proglašen je krivim zbog laganja o upotrebi droga kako bi ilegalno kupio oružje, javlja Sky News. Hanter Bajden (54) osuđen je za tri optužbe vezane za vatreno oružje u prvom krivičnom… »
Sin američkog predsednika Hanter Bajden proglašen krivim

Sin američkog predsednika Hanter Bajden proglašen krivim

NIN pre 16 dana
Sin američkog predsednika Hanter Bajden proglašen je danas krivim po optužbi da je lagao da nije koristio drogu kako bi kupio vatreno oružje. Porota u saveznom sudom u Delaveru proglasila je Bajdena krivim po sve tri tačke optužnice, čime je on… »
Hanter Bajden proglašen krivim: Sin američkog predsednika lagao prilikom kupovine pištolja moguća i dugačka robija

Hanter Bajden proglašen krivim: Sin američkog predsednika lagao prilikom kupovine pištolja moguća i dugačka robija

Kurir pre 16 dana
Savezna porota proglasila je Hantera Bajdena (54) krivim po sve tri tačke optužnice za nezakonito posedovanje oružja! Sada mu preti kazna do 25 godina zatvora i novčana kazna od 750.000 dolara. Mediji, međutim, navode da počinioci prvi put retko… »
Hanter Bajden proglašen krivim za ilegalnu kupovinu oružja i laganje o upotrebi droga

Hanter Bajden proglašen krivim za ilegalnu kupovinu oružja i laganje o upotrebi droga

Novi magazin pre 16 dana
Hanter Bajden, sin američkog predsednika Džoa Bajdena proglašen je krivim zbog laganja o upotrebi droga kako bi ilegalno kupio oružje, javlja Sky News. Hanter Bajden (54) osuđen je za tri optužbe vezane za vatreno oružje u prvom krivičnom… »
Sin američkog predsednika proglašen krivim! Hanter lagao prilikom kupovine pištolja

Sin američkog predsednika proglašen krivim! Hanter lagao prilikom kupovine pištolja

Mondo pre 16 dana
Hanter Bajden proglašen je krivim za posedovanje oružja. Hanter Bajden proglašen je krivim za posedovanje oružja. Hanter Bajden, sin američkog predsednika Džozefa Bajdena, proglašen je krivim, javlja "CNN". On je proglašen krivim za posedovanje… »
Hanter Bajden proglašen krivim za posedovanje oružja i lažne izjave: Preti mu 25 godina zatvora

Hanter Bajden proglašen krivim za posedovanje oružja i lažne izjave: Preti mu 25 godina zatvora

Radio 021 pre 16 dana
Hanter Bajden je proglašen krivim po sve tri tačke optužnice nakon što je porota raspravljala oko tri sata. Prva tačka je za davanje lažne izjave za nabavku vatrenog oružja, druga za davanje lažne izjave za dobijanje u evidenciji i treća za… »
Sin američkog predsednika proglašen krivim Porota donela odluku nakon tri sata većanja

Sin američkog predsednika proglašen krivim Porota donela odluku nakon tri sata većanja

Dnevnik pre 16 dana
Hanter Bajden osuđen zbog laganja o upotrebi droge kako bi ilegalno kupio pištolj. Sin Džoa Bajdena proglašen je krivim za ilegalnu kupovinu pištolja nakon što je sakrio svoju upotrebu droge, javlja Skaj Njuz. Hantea Bajdena (54) osuđen je za tri… »
Hunter Biden neće svjedočiti u sudskom postupku koji se vodi protiv njega

Hunter Biden neće svjedočiti u sudskom postupku koji se vodi protiv njega

Al Jazeera pre 16 dana
Bude li osuđen po svim tačkama optužnice u Delawareu, Hunteru Bidenu prijeti do 25 godina zatvora. Hunter Biden, sin predsjednika Sjedinjenih Američkih Država Joe Bidena, odlučio je da ne svjedoči u procesu u kojem mu se sudi zbog nelegalnog… »
Završne reči na suđenju sinu predsednika SAD Hanteru Bajdenu

Završne reči na suđenju sinu predsednika SAD Hanteru Bajdenu

Danas pre 17 dana
Na suđenju sinu američkog predsednika Hanteru Bajdenu zbog optužbe da je nelegalno posedovao pištolj dok je koristio drogu danas je počelo iznošenje završnih reči tužilaštva i odbrane, a potom će se porotnici povući na većanje i odlučiti da… »

Vesti dana »