Povezane vesti

„Doživela sam infarkt pred kamerama usred emisije“: Ivana Peters suočavala se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, a…

„Doživela sam infarkt pred kamerama usred emisije“: Ivana Peters suočavala se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, a…

Nova pre 23 dana
Ivana Peters važi za jednu od najboljih pevačica na našim prostorima, a dugo se borila sa zdrastvenim problemima. Pevačica Ivana Peters nikada nije pažnju privlačila skandalima i trudila se da privatni život čuva daleko od očiju javnosti… »
Pevačica dobila infarkt u emisiji: Pred kamerama se onesvestila: "Neopisivo jak bol, mislila sam da nikada neće prestati"

Pevačica dobila infarkt u emisiji: Pred kamerama se onesvestila: "Neopisivo jak bol, mislila sam da nikada neće prestati"

Blic pre 23 dana
Pevačica Ivana Peters usred emisije je doživela infarkt i to dok još nije zagazila u 40. godinu života. Ivana Peters otkrila je koje je simptome imala pre srčanog udara. - Bol je bio neopisivo jak i mislila sam da nikada neće prestati. U toj agoniji… »
Pevačica se srušila u emisiji i doživela dva srčana udara! Nije imala ni 40 godina: Lekari i dalje nemaju odgovor na…

Pevačica se srušila u emisiji i doživela dva srčana udara! Nije imala ni 40 godina: Lekari i dalje nemaju odgovor na…

Kurir pre 23 dana
Ivana Peters usred emisije je doživela infarkt i to sa nepunih 40 godina. Ivana je nedavno otkrila koje je simptome imala pre srčanog udara. - Bol je bio neopisivo jak i mislila sam da nikada neće prestati. U toj agoniji sam se onesvestila, a kada sam… »

Vesti dana »