Povezane vesti

Jovana Jeremić u suzama zbog ćerke! Voditeljka u šoku zbog dešavanja u vrtiću: "Kuku, gde ja živim... on je njoj..."

Jovana Jeremić u suzama zbog ćerke! Voditeljka u šoku zbog dešavanja u vrtiću: "Kuku, gde ja živim... on je njoj..."

Mondo pre 17 dana
Voditeljka Jovana Jeremić podelila je sa pratiocima situaciju sa ćerkicom Leom. Voditeljka Jovana Jeremić podelila je sa pratiocima situaciju sa ćerkicom Leom. Popularna voditeljka Jovana Jeremić podelila je sa pratiocima neobičnu situaciju u kojoj… »
Jovana Jeremić plače zbog ćerke: Odlučila da sve snimi - evo šta se dogodilo maloj Lei: "kuku, gde ja živim! Da l' da…

Jovana Jeremić plače zbog ćerke: Odlučila da sve snimi - evo šta se dogodilo maloj Lei: "kuku, gde ja živim! Da l' da…

Blic pre 17 dana
Jovana Jeremić (33) odlučila je da otkrije svima šta je doživela njena ćerkica Lea, koju je voditeljka dobila u braku sa Vojislavom Miloševićem. - Nećete verovati, ali Lea ima simpatiju. U stvari, nema ona, u nju je zaljubljen jedan Dimitrije… »
Jovana Jeremić u suzama zbog ćerke! Sve se dogodilo u vrtiću, odmah se oglasila: On je njoj...

Jovana Jeremić u suzama zbog ćerke! Sve se dogodilo u vrtiću, odmah se oglasila: On je njoj...

Kurir pre 17 dana
Jovana Jeremić oglasila se na svom Instagram profilu i sa pratiocima podelila šta se desilo u vrtiću u kom ide njena ćerka. Voditeljka je ispričala nesvakidašnju situaciju kada se u vrtiću pojavio dečko sa kojim njena ćerka ide u grupu. On je… »

Vesti dana »