Povezane vesti

"Šišanje na ćelavo je zločin" Kolege podržale Sandru Afriku nakon ispovesti o monstruoznom ponašanju njenog oca

"Šišanje na ćelavo je zločin" Kolege podržale Sandru Afriku nakon ispovesti o monstruoznom ponašanju njenog oca

Mondo pre 14 dana
Sandra Afrika nedavno je prvi put govorila o detinjstvu i odnosu sa ocem kog je opisala kao strogog. Sandra Afrika nedavno je prvi put govorila o detinjstvu i odnosu sa ocem kog je opisala kao strogog. Sandra Afrika nedavno je otvorila dušu o detinjstvu… »
To je zlostavljanje: Rada Manojlović i Zejna podržale Sandru Afriku nakon što je priznala da vuče traume iz detinjstva

To je zlostavljanje: Rada Manojlović i Zejna podržale Sandru Afriku nakon što je priznala da vuče traume iz detinjstva

Večernje novosti pre 15 dana
SANDRA AFRIKA nedavno je tokom jednog gostovanja priznala da je odrasla pored vrlo strogog oca, koji ju je za najmanje dečije nestašluke vrlo strogo kažnjavao, a zbog loših ocena šišao na ćelavo. Foto: Printskrin Jutjub/IDJVideos.TV Ova emotivna… »
"Šišanje na ćelavo je zločin" kolege Sandre Afrike zgrožene nakon bolne ispovesti pevačice: Rada i Zejna joj uputile…

"Šišanje na ćelavo je zločin" kolege Sandre Afrike zgrožene nakon bolne ispovesti pevačice: Rada i Zejna joj uputile…

Kurir pre 15 dana
Potresna ispovest Sandre Afrike o njenom detinjstvu, odrastanju i maltretiranju od strane oca nikog nije ostavilo ravnodušnim. Mnoge je posebno potresao deo u kom je pričala kako je otac šišao na ćelavo. - Ja sam mogla sve kod moje mame, samo sam… »
"Po tebi se nikad ne bi reklo da imaš traume": Koleginice pružile podršku Sandri nakon potresne ispovesti: "Šišanje na…

"Po tebi se nikad ne bi reklo da imaš traume": Koleginice pružile podršku Sandri nakon potresne ispovesti: "Šišanje na…

Blic pre 15 dana
Pevačica Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika nedavno je otkrila potresne detalje iz privatong života i tom prilikom dotakla se odnosa sa svojim ocem. Naime, ona je sa knedlom u grlu i i suzama u očima ispričala da ju je otac tokom… »
Rada Manojlović i Zejna nakon potresne ispovesti podržale Sandru Afriku! (FOTO)

Rada Manojlović i Zejna nakon potresne ispovesti podržale Sandru Afriku! (FOTO)

Svet plus pre 15 dana
Potresna ispovest Sandre Afrike o njenom detinjstvu, odrastanju i maltretiranju od strane oca nikog nije ostavilo ravnodušnim. Sandra Afrika ispričala je kroz kakav pakao je prošla tokom odrastanja, kada je otac kao dete šišao na ćelavo. Njena… »

Vesti dana »