Povezane vesti

Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu koju je ostvario u Mađarskoj

Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu koju je ostvario u Mađarskoj

Politika pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je jutros da je u dugom i sadržajnom telefonskom razgovoru čestitao mađarskom premijeru Viktoru Orbanu "još jednu pobedu, koju je ostvario u Mađarskoj" i da prijateljska saradnja za naše dve zemlje i… »
Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu, nastavljamo prijateljsku saradnju

Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu, nastavljamo prijateljsku saradnju

RTV pre 16 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je jutros da je u dugom i sadržajnom telefonskom razgovoru čestitao mađarskom premijeru Viktoru Orbanu još jednu pobedu koju je ostvario u Mađarskoj i da prijateljska saradnja našim dvema… »
"Dug i sadržajan razgovor": Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu, nastavljamo prijateljsku saradnju

"Dug i sadržajan razgovor": Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu, nastavljamo prijateljsku saradnju

Blic pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je jutros da je u dugom i sadržajnom telefonskom razgovoru čestitao mađarskom premijeru Viktoru Orbanu "još jednu pobedu, koju je ostvario u Mađarskoj" i da prijateljska saradnja za naše dve zemlje i… »
Vučić čestitao Orbanu još jednu pobedu: Nastavljamo prijateljsku saradnju

Vučić čestitao Orbanu još jednu pobedu: Nastavljamo prijateljsku saradnju

Euronews pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je jutros da je u dugom i sadržajnom telefonskom razgovoru čestitao mađarskom premijeru Viktoru Orbanu "još jednu pobedu, koju je ostvario u Mađarskoj" i da prijateljska saradnja za naše dve zemlje i… »
Vučić razgovarao sa Orbanom: Nastavlja se saradnja koja Srbiji, Mađarskoj i regionu garantuje mir

Vučić razgovarao sa Orbanom: Nastavlja se saradnja koja Srbiji, Mađarskoj i regionu garantuje mir

Danas pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefon sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom nakon lokalnih izbora u Mađarskoj i izbora za Evropski parlament. „Dug i sadržajan telefonski razgovor sa mađarskim premijerom. Čestitao sam mu još… »
"Čestitao sam mu još jednu pobedu koju je ostvario": Predsednik Vučić razgovarao sa Viktorom Orbanom (foto)

"Čestitao sam mu još jednu pobedu koju je ostvario": Predsednik Vučić razgovarao sa Viktorom Orbanom (foto)

Kurir pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom i tom prilikom mu čestitao na postignutim rezultatima izbora za EP. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Dug i… »
Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu, nastavljamo prijateljsku saradnju

Vučić: Čestitao sam Orbanu još jednu pobedu, nastavljamo prijateljsku saradnju

RTS pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je u dugom i sadržajnom telefonskom razgovoru čestitao mađarskom premijeru Viktoru Orbanu "još jednu pobedu, koju je ostvario u Mađarskoj" i da prijateljska saradnja za naše dve zemlje i region… »
Razgovarali Vučić i Orban: Nastavljamo prijateljsku saradnju

Razgovarali Vučić i Orban: Nastavljamo prijateljsku saradnju

B92 pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom. "Dug i sadržajan telefonski razgovor sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Čestitao sam mu još jednu pobedu, koju je ostvario u Mađarskoj. Nastavljamo… »
Vučić imao dug i sadržajan razgovor sa Orbanom: "Čestitao sam mu..."

Vučić imao dug i sadržajan razgovor sa Orbanom: "Čestitao sam mu..."

Telegraf pre 16 dana
On je dodao i da se prijateljska saradnja, koja za naše dve zemlje i region garantuje mir, stabilnost i prosperitet, nastavlja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se jutros na svom Instagram profilu i naveo da je imao dug i sadržajan razgovor… »

Vesti dana »